Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

04-02-2019

Granty na wymianę źródeł ciepła w Lubaniu

OGŁOSZENIE GRANTODAWCY O PRZYSTĄPIENIU DO REALIZACJI PROJEKTU GRANTOWEGO PN. „Wymiana źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie Miasta Lubań”

15-02-2019

Zimowa Akademia Profilaktyczna 2019

W okresie ferii zimowych, które dla uczniów są wyczekiwanym czasem odpoczynku, jak co roku Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Lubaniu zorganizowała zajęcia terapeutyczne w...

12-02-2019

"Mamo idź do pracy!"

Projekt "Mamo idź do pracy! Dofinansowanie kosztów opieki nad dziećmi do 3 lat w podregionie jeleniogórskim"  jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków...

Oświata

04-02-2019

W czasie ferii starszaki się nie nudzą

Dzieci z grupy V i VI poznawały swoją osobowość, wyrażając ją w pracy " Lubię siebie - jaki jestem?" z zakresu doradztwa zawodowego. Przedszkolaki bawiły się poznając własne zmysły.

06-02-2019

„Lepszy start dla uczniów szkół podstawowych Gminy Miejskiej Lubań”

Ruszył projekt realizowany przez Gminę Miejską Lubań współfinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Działania 10.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Kultura i sport

04-02-2019

Półwieczna miłość

Od 50 lat niosą w dłoniach wzajemną miłość, a podstawą ich szczęścia są rozmowa i uśmiech. 25 stycznia br. państwo Henryka i Stanisław Kiliańscy świętowali swoje złote gody w towarzystwie rodziny i przedstawicieli miasta.

06-02-2019

Wysyp Bałwanów

Konkurs na najpiękniejszego bałwana zdobiącego Park na Kamiennej Górze rozstrzygnięty! Wszyscy uczestnicy zachwycili kreatywnością i zapałem w lepieniu, stąd nikt nie wrócił do domu bez nagrody.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...