Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 3

Aktualności:

24-05-2017

W Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu

23 i 24 maja grupy III i IV z PM 3 uczestniczyły w warsztatach dotyczących bezpieczeństwa. Wszyscy otrzymali pyszne lizaki oraz dyplomy za „przejście ścieżki edukacyjnej OGNIK przy KP PSP Zgorzelec”

21-05-2017

Wspólne muzyczne dzieło rodziców i dzieci

Grupa integracyjna z PM 3 wykonała - razem z rodzicami w domu – instrumenty muzyczne z dostępnych materiałów, które zaprezentowała w swojej sali.

21-05-2017

Wycieczka do Rancza Grapa w Nowych Łąkach

W dniu 18 maja 2017 r. nasze przedszkolaki pojechały na wycieczkę na ranczo Grapa, które znajduje się w miejscowości Nowe Łąki k. Pielgrzymki.

21-05-2017

„Kocham Cię Polsko”- konkurs recytatorski

17 maja 2017 roku w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt.”Kocham Cię Polsko…, w którym udział wzięło dwadzieścioro troje uczestników.

14-05-2017

Bajki naszych dziadków w kinie Wawel

W ramach Programu Edukacji Medialnej „ Kino Przedszkole” trójkowe przedszkolaki w ubiegłym tygodniu po raz kolejny uczestniczyły w zajęciach przeprowadzonych w sali kinowej.

14-05-2017

Święto Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lubaniu

12 maja w sali Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu dzieci z PM nr 3 uczestniczyły w XXVII Regionalnym Przeglądzie Piosenki „Nieprzetartego Szlaku” i Zespołów Artystycznych Szkół Specjalnych połączonym z 40-leciem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lubaniu.

14-05-2017

Polska – mój dom

„Polska” Ryszard Przymus „Polska – to taka kraina, która się w sercu zaczyna. Potem jest w myślach blisko, w pięknej ziemi nad Wisłą. Jej ścieżkami chodzimy, budujemy, bronimy. Polska – Ojczyzna… Kraina, która się w sercu zaczyna.”

08-05-2017

Na wędrówkę już wyruszyć przyszła pora

Tradycyjnie , jak co roku, trójkowe przedszkolaki wzięły udział w rajdzie pieszym „Trzy dni, trzy kraje, trzy wędrówki”.

01-05-2017

Improwizowane przedstawienie w grupie integracyjnej

Dzieci z PM3 wzięły udział w zabawie teatralnej. Wykonały kukiełki (motylki) i zaimprowizowały przedstawienie pt.: „O motylku Obżartuszku i motylku Niejadku”.

23-04-2017

Żyj z przyrodą w zgodzie

Z okazji Dnia Ziemi przedszkolaki z grupy V przygotowały dla społeczności przedszkolnej inscenizację ekologiczną pt. „Żyj z przyrodą w zgodzie”. Również rodzice na specjalnie zorganizowanym spotkaniu mieli okazje podziwiać swoje pociechy w akcji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...