Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
27-04-2022

Takiej frekwencji w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu nie było już dawno. Na programie „Ile można?” autorstwa Mateusza Sochy stawił się komplet publiczności. Wydarzenie miało miejsce 22 kwietnia br.

- Bawienie ludzi było dla mnie czymś bardzo ważnym odkąd pamiętam i nie ma większej satysfakcji w życiu, niż móc to przekuć na profesjonalne zajęcie, które mam przyjemność teraz wykonywać - podkreśla Mateusz Socha, który bawi publiczność, z naciskiem na młodzież, już od kilku lat.

Mateusz Socha dał się poznać to dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu. Bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem. Tak też było podczas jego występu w Lubaniu. Przez cały spektakl był aktywny, ekspresyjny, grał w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi „callbackami” i gestami.

Obecnie, co tylko potwierdziła frekwencja w lubańskim MDK (blisko 500 widzów), jest na fali wznoszącej i nie wiele zapowiada by coś w tej kwestii miałoby się zmienić. Stand-uper na swoim kanale z występami zgromadził ponad 48 mln wyświetleń.

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...