Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

31-10-2012

Panie i Panowie, byliśmy na Balu w Malinowie!

23 października bawiliśmy się na balu, ale tak słodkiego balu w naszym przedszkolu jeszcze nie było. Pani Ania z panią Basią przygotowały bardzo ciekawy scenariusz, który sprawił wiele radości - nie tylko dzieciom. W konkursach, zabawach tanecznych i integracyjnych brały udział dzieci z całego przedszkola.

30-10-2012

ODWIEDZIŁ NAS PAN LISTONOSZ

Wiecie, że dziewiątego października przypada Światowy Dzień Poczty? Przedszkolaki
z grupy IV wiedzą. Zaprosiliśmy do nas Pana Listonosza, który jest bardzo ważnym pracownikiem Urzędu Pocztowego.

30-10-2012

Smacznie – zdrowo - owocowo

Pięciolatki wiedzą, że owoce zawierają dużo witamin, są pyszne i zdrowe.
W ramach cyklu zajęć o owocach dzieci dla odmiany zrobić owocowe szaszłyki i pyszny deserek.

30-10-2012

Jesienny spacer po parku

W październiku dzieci z grupy IV wybrały się do pobliskiego parku. Piękna pogoda sprzyjała spacerom i zabawie na świeżym powietrzu. Przyjemnie biegało się po dywanie usłanym z kolorowych liści. Zrobiliśmy z nich bukiety, które stały się ozdobą kącika przyrodniczego. Małym przyrodnikom udało się wytropić i obserwować ślimaka oraz wypatrzyć cudownego muchomora! Mały park- wiele radości. Z pewnością często będziemy tu wracać.

26-10-2012

Beania 2012 - pasowanie na gimnazjalistę w Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Lubaniu

18 października był dla społeczności Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Lubaniu dniem niezmiernie radosnym, ponieważ  kilkudziesięciu młodych ludzi zostało pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

Uroczystość pasowania otworzyło przemówienie Pani Dyrektor Beaty Jaworskiej, która wyłożyła młodzieży co znaczy „kolejny poziom szkolnego wtajemniczenia jakim jest Gimnazjum”.

26-10-2012

DEN w SP4

        Już po raz drugi w naszej szkole wręczyliśmy nagrody „SOWY” dla naszych ulubionych nauczycieli. Statuetki wręczane są przy okazji Dnia Edukacji Narodowej i są wyrazem uczniowskiej wdzięczności i sympatii uczniów dla ich ukochanych wychowawców i nauczycieli.

22-10-2012

JEDZIEMY NA WYCIECZKĘ

W słoneczny czwartek 18 października starszaki z Przedszkola Miejskiego nr 3 wybrały się na wycieczkę do miejscowości Sucha. Celem wycieczki było zwiedzanie zamku Czocha.

22-10-2012

PREZENTY DLA PANI JESIENI

  Dzieci z grupy I i II po udanym spacerze zgromadziły jesienne skarby w kąciku przyrody.

22-10-2012

SP4-Lekcja histori

Historia jest nauczycielką życia…

 

Młodzi entuzjaści historii przygotowali dla swoich koleżanek i kolegów scenki dramowe, w których wcieli się w postać reporterów oraz wybitnych osobowości z przeszłości. Dzięki temu wielu uczniów zdobyło dodatkowe informacje na temat Leonarda da Vinci, Michała Anioła, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja oraz Jana Kochanowskiego.

22-10-2012

Dzień Edukacji Narodowej

14 października jest dniem szczególnym. Wtedy bowiem wszyscy pracownicy oświaty obchodzą swoje święto - Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu odbyła się uroczysta akademia zorganizowana wspólnie przez samorządy miasta i powiatu, w trakcie której nauczyciele lubańskich przedszkoli i szkół otrzymali podziękowania, kwiaty i wyróżnienia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...