Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
29-11-2019

Dzień 27 listopada 2019 r. pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy maluszków. Tego właśnie dnia odbyła się bowiem ważna przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka.

Na uroczystość pasowania licznie przybyli rodzice przedszkolaków, którzy chcieli towarzyszyć swoim pociechom w tej wyjątkowej chwili. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i taniec. Program artystyczny w wykonaniu dzieci został nagrodzony ogromnymi brawami. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, zjadać wszystko z talerzyka, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani, pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Rodzice również obiecali wspierać dzieci w ich rozwoju oraz doceniać to, co w nich najlepsze. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz książkowy upominek, ufundowany przez Radę Rodziców.Na zakończenie uroczystości wszyscy wspólnie zatańczyli przy piosence „Misie szare obydwa”, a potem nauczycielki zaprosiły dzieci i ich gości na słodką niespodziankę. Serdecznie dziękujemy rodzicom naszych przedszkolaków za pomoc przy organizacji uroczystości i przygotowanie poczęstunku.

 

                                                                                                                            M.R.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...