Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
19-11-2018

W minionym tygodniu w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Lubaniu mieliśmy przyjemność spotkać się na Biesiadzie Patriotycznej przygotowanej przez dzieci i panie z grupy IV aby m in. wspólnie śpiewać pieśni patriotyczne.

Jest to kolejne przedsięwzięcie z projektu „Piękna Nasza Polska Cała”. Tradycja ta odchodzi w przeszłość, jak parowy pociąg znikający w tunelu, po którym zostaje ledwie ślad dymu. Wspólne śpiewanie łączy, tworzy w grupie silną więź. Treść mądrej, wartościowej piosenki szybciej i mocniej zapada w pamięć. Podczas uroczystości dzieci z grupy 5- latków zatańczyły jeden z tańców narodowych - Krakowiaka. Zaprezentowały się w pięknych krakowskich strojach ufundowanych przez sponsorów i Radę Rodziców. Z całego serca pięknie im za to dziękujemy. Wszystkim rodzicom natomiast bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dzieci do uroczystości.

                                                        M.B. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...