Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
29-12-2013

,,Patrzcie bracia tam na niebie gwiazda jasna świeci
to w Betlejem w starej szopie przyszło na świat Dziecię…”

Jasełka to tradycja naszego przedszkola. W tym roku ,,trójkowe przedszkolaki” z grupy V przygotowały bajkowe jasełka dla wszystkich dzieci i personelu przedszkola oraz dla swoich rodziców.

Mali aktorzy wcielili się w bajkowych bohaterów i w ten sposób obok Świętej Rodziny, Pastuszków, Aniołów i Trzech Króli przy szopce pojawiły się: pacynki dziadka Stasia i Kasi, Smerfy, Jaś z Małgosią, Sierotka Marysia, Kopciuszek, Pinokio, Czerwony Kapturek , Dziewczynka z zapałkami. Dzieci we wspaniałych strojach prezentowały się doskonale. Można było poczuć świąteczną atmosferę. Przedstawienie wzbogacił piękny śpiew kolęd i pastorałek przy akompaniamencie gitary. Akompaniowała nam pani Magda, a w śpiewie wtórowały dzieci z grupy IV. Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim świąteczno- noworoczne życzenia, a dzieci obdarowały swoich rodziców i zaproszonych gości własnoręcznie wykonanymi kartkami i drobnymi upominkami. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów i słodkiego poczęstunku dla swoich pociech.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      M.K.
 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...