Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
23-12-2013

W gr. IV czytamy „od deski do deski”

Nie do przecenienia jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka i to już od najmłodszych lat, odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Rozumiejąc to i doceniając - nasze przedszkole, bierze udział społecznej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”.


Właśnie z tej okazji w grudniu odwiedził nas Pan Jan Kiszczyński, dziadek naszego wychowanka Dominika Duszyńskiego, Pan Waldemar Kordyka, tato Alicji a także Pan Jakub Skarżyński, tato Alana.
W ramach udziału w tej akcji nauczycielki we wszystkich grupach wiekowych codziennie, w trakcie poobiedniego odpoczynku, czytają dzieciom bajki. Do akcji włączają się również rodzice, dziadkowie i inni opiekunowie.
Natomiast ostatnio zrodził się nowy pomysł, aby raz w miesiącu odwiedzali nas wyjątkowi goście, czyli osoby powszechnie znane lub sławne w środowisku lokalnym.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                    J.M.

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...