Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

20-12-2013

Święta tuż, tuż

16 i 17 grudnia były szczególnie uroczystymi dniami w naszej szkole. Tym razem do wspólnych zajęć praktycznych zaprosiliśmy rodziców. Gdy zapadł zmrok, uczestniczyliśmy w przedstawieniu bożonarodzeniowym przygotowanym przez koło teatralne, uczniów klasy IIb i koło muzyczne (53 artystów).

20-12-2013

Warsztaty Bożonarodzeniowe w SP 4

          19 XII grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w warsztatach bożonarodzeniowych zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski - dekorowaliśmy pierniczki i wykonywaliśmy kartki oraz stroiki świąteczne.

20-12-2013

SP4- Szlachetna paczka

            W 2009 roku narodziła się idea… idea świątecznej pomocy. Pamiętamy dzień, w którym dotarłyśmy do informacji o ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Pełne obaw o powodzenie naszej misji wybrałyśmy rodzinę, do której miały trafić nasze prezenty – była to samotna matka z dziewiątką dzieci, której mąż zmarł kilka miesięcy wcześniej. W grudniu 2009r. przeprowadziłyśmy zbiórkę darów, w której wzięli udział uczniowie i ich rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły.

19-12-2013

Spotkanie z gościem w SP 4

  11 grudnia 2013 r. uczniowie uczęszczający na zajęcia koło historyczno-europejskiego oraz dziennikarskiego gościli pana Tomasza Bernackiego – naczelnika wydziału Ochrony Środowiska i Zagospodarowania Przestrzennego Miasta.

19-12-2013

DZIEŃ PRAW CZŁOWIEKA W SP 4

        10 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. W związku z tym wydarzeniem uczestnicy koła historyczno – europejskiego przygotowali okolicznościową wystawę.

18-12-2013

Życzenia Świąteczno-Noworoczne

12 grudnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Olga i Piotr – mieli zadanie trudne, a zarazem sprawiające wiele radości i satysfakcji. Tego dnia Olga i Piotr, godnie reprezentując społeczność uczniowską, wybrali się do wielu instytucji naszego miasta, aby złożyć Świąteczno-Noworoczne życzenia.

13-12-2013

Jesteśmy różni, ale równi

Z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka 11 grudnia Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 1 zapoznał się z Powszechną Deklaracją Praw Człowieka oraz przygotował krótką prezentację w klasach pod hasłem „Jesteśmy różni ale równi”. Uczniowie przypomnieli sobie sylwetki sławnych osób walczących o prawa człowieka w różnych krajach świata.

12-12-2013

Jedynka pachnąca piernikami

Koniec listopada w Jedynce to czas pieczenia pierników. Już drugi rok z rzędu, uczniowie przynoszą własnoręcznie lub rodzinnie upieczone i świąteczne udekorowane pierniki.

12-12-2013

Jedynkowe Mikołajki

No i wreszcie przyszedł!
Cały rok czekaliśmy, pisaliśmy listy i tęskniliśmy za jego siwą brodą, a może za tym wielkim workiem z prezentami?!

11-12-2013

SP 4- Podziękowania

      Grudzień to szczególny miesiąc, czas podsumowań i refleksji. W mikołajkowy poranek przedstawiciele naszego Samorządu Uczniowskiego w raz z opiekunką udały się do ZGiUK   Lubań, gdzie na ręce Dyrektora ds. Ekonomicznych  Pani Edyty Dziechciarz założyły podziękowania za okazaną pomoc.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...