Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

06-12-2014

Dzieci z PN nr 1 w poszukiwaniu Świętego Mikołaja

          Jak co roku ten grudniowy dzień zapowiadał się bardzo ciekawie. Dzieci już od rana wypatrywały długo wyczekiwanego gościa. Jakież zdziwienie było, gdy okazało się, że Mikołaj już był i zostawił nawet ślady. Całym przedszkolem postanowiliśmy wybrać się na poszukiwanie Świętego. Mieliśmy wiele szczęścia, bo nie odjechał daleko - znaleźliśmy go w parku na Kamiennej Górze. Wraz z naszymi zaprzyjaźnionymi bałwankami przyprowadziliśmy go do naszego przedszkola, ugościliśmy, pobawiliśmy się, pośpiewaliśmy....I oczywiście zaprosiliśmy na przyszły rok.

27-11-2014

Czy to wczoraj, czy to dziś- dzieciom jest potrzebny miś

Czy to wczoraj, czy to dziś- dzieciom jest potrzebny miś"- 5 latki z NP1 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej. W związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia, we wtorek 25 listopada - 5 latki z PN Nr 1 zostały zaproszone do lubańskiej biblioteki. A jak wieść niesie „Czy to wczoraj, czy to dziś - dzieciom jest potrzebny miś”, to zaproszone dzieci przyniosły ze sobą swoje pluszowe przytulanki. Wizycie towarzyszyła doskonała zabawa i wiele wspaniałych atrakcji. Za zaproszenie pięknie dziękujemy.

 

25-11-2014

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W NP 1

          Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!"

 

18-11-2014

Kolorowy wtorek w NP 1

Wyprawa z Krzysztofem Kolumbem
– w poszukiwaniu owoców drzewa kakaowca

05-11-2014

ŚWIATOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK W NP 1

      5.11.2013. w Przedszkolu Niepublicznym Nr 1  obchodziliśmy „Dzień postaci z bajek”
Bajkowy nastrój gościł w naszym przedszkolu od samego rana. Tego dnia do przedszkola zawitały: Królewny Śnieżki, Roszpunki, Batmany, Spider- Man, Koty, Misie i wiele innych ulubionych bohaterów bajek.
 

03-11-2014

"DZIEŃ DOŚWIADCZALSKIEGO W NP 1 CZYLI BADAM, DOŚWIADCZAM, EKSPERYMENTUJĘ"

        W piątek zainaugurowaliśmy comiesięczny cykl zabaw badawczych mających na celu dostarczenie dzieciom niezliczonej ilości nowych przeżyć związanych z odkrywaniem właściwości rzeczy i zjawisk. Zadziwialiśmy, budziliśmy ciekawość i prowokowaliśmy do odkrywania. Miny dzieci.....bezcenne. Dziękujemy rodzicom za włączenie się do a zabawy. 

28-10-2014

"Dzień trochę inny niż wszystkie"- próbna ewakuacja w NP 1

              Dnia 28.10.2014 w naszym przedszkolu miała miejsce próbna ewakuacja przeciwpożarowa.
Celem akcji było nabywanie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie ich z zasadami bezpiecznej ewakuacji, zapoznanie personelu i
dzieci   z praktycznym prowadzeniem ewakuacji osób przebywających w budynku.

22-10-2014

KOLOROWE WTORKI W NP NR 1

          Zdrowe odżywianie stało się w naszym przedszkolu priorytetem, gdyż wiemy, że nawyki żywieniowe wykształcone w dzieciństwie procentują na późniejsze lata. Dlatego stworzyliśmy i realizujemy wiele ciekawych programów zarówno ogólnopolskich jak i wewnątrzprzedszkolnych   m.in, „Pięć porcji", „Mamo Tato wolę wodę”, a w tym roku „Kolorowe wtorki", gdzie dzieci raz w miesiącu realizować będziemy tematykę zdrowotną związaną z danym koloremi.Poznawać będziemy  produkty spożywcze, które są w danym kolorze, robić z nich pyszne przysmaki lub soki. W tym miesiącu królował kolor POMARAŃCZOWY. 

30-09-2014

PRZEDSTAWIENIE W WYKONANIU RODZICÓW ORAZ DZIECI GR IV NP1

  A tak rodzice rozgrzewali nas przed przystąpieniem do bicia Rekordu Guinnessa.


 
Przedstawienie "Żeby zdrowe zęby mieć..."
 
 
Przedstawienie w wykonaniu rodziców i dzieci z grupy IV
 
Obsada :
 
Doktor Ząbek – Ryszard Malung – tato Mai
Pani Szczoteczka – Agnieszka Malung – mama Mai
Kaczor – Grzegorz Boruch – tato Krzysia
Natka Szczerbatka –Ewelina Boruch – mama Krzysia
Drzewo – Grzegorz Dudkiewicz – tato Oliwii
Kaczuszki:

30-09-2014

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NR 1 BIERZE UDZIAŁ W BICIU REKORDU GUINNESSA

              We wtorek dzieci z Przedszkola Niepublicznego Nr 1 wzięły udział w niecodziennym wydarzeniu     - a mianowicie przystąpiły do akcji ustanowienia   Rekordu Guinnessa   w największej liczbie osób myjących zęby w tym samym czasie. 

30 września 2014 r. o godzinie 12:00 przez 2 minuty wspólnie 
  szczotkowały zęby z  dziećmi z całej Polski!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...