Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

04-07-2013

POŻEGNANIE 6-LATKÓW

Ostatni tydzień obfitował w wiele uroczystości związanych z zakończeniem roku szkolnego.
Ze swoimi macierzystymi placówkami żegnali się absolwenci szkół podstawowych, gimnazjów oraz najstarsza młodzież . Warto w tym miejscu przypomnieć, że przed bardzo ważnym etapem swojej edukacyjnej drogi stanęli również absolwenci przedszkoli .

27-06-2013

CZYTANIE DZIECIOM - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Za nami XII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Czytanie dzieciom – najlepsza inwestycja”.
Sukces tego przedsięwzięcia w „Słonecznym” Przedszkolu Niepublicznym Nr 1 po raz kolejny pokazał, jak wielka jest w dzieciach potrzeba kontaktu z literaturą, a rodzicom i wychowawcom przypomniał, że czytanie jest inwestycją w przyszłość naszych dzieci, kapitałem, z którego będą korzystać przez całe życie.

18-06-2013

BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

        W dniu 15.06.br. (sobota) w Przedszkolu Niepublicznym nr 1 w Lubaniu odbył się festyn rodzinny pod nazwą " Bezpieczny przedszkolak".  Imprezie przyświecało piękne słońce, wspaniałe humory, cudowne dzieci i ich wspaniali rodzice. Dyrekcja przedszkola jak również cała załoga serdecznie dziękują służbom, które wzięły czynny udział w tym przedsięwzięciu tj. Służbie Zdrowia, Straży Pożarnej, Policji, Straży Miejskiej.  Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i zapraszamy za rok.

A. Cz.

09-05-2013

WITAJ MAJOWA JUTRZENKO

W dniu 07.05.br. w Przedszkolu Niepublicznym nr 1 w Lubaniu odbyła się uroczystość związana z uchwaleniem KONSTYTUCJI 3 MAJA. Sześciolatki, nasi mali - wielcy patrioci przygotowali wraz ze swoimi paniami ładny i wzniosły oraz bogaty w treści program artystyczny.

11-04-2013

Przedszkole Niepubliczne nr 1 w projekcie unijnym

„Jutro idę do szkoły - program edukacji przedszkolnej”.

Przedszkole Niepubliczne Nr 1 w Lubaniu zakwalifikowane do projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Rekrutacja przedszkoli do udziału w projekcie „Jutro idę do szkoły - program edukacji przedszkolnej”, którego jedną z autorek jest nauczycielka naszego przedszkola Dorota Rąpała - odbyła się 14-15 lutego 2013 r. Spośród 94 zgłoszonych placówek komisja rekrutacyjna, zgodnie z kryteriami uczestnictwa, dokonała kwalifikacji i ostatecznie zakwalifikowała 20 przedszkoli / oddziałów przedszkolnych - z terenu Dolnego Śląska. Wśród szczęśliwej dwudziestki znalazło się nasze przedszkole.

04-04-2013

"Kozucha Kłamczucha"

"Kłamstwo moje dzieci drogie, choć się zdaje, że malutkie- może czasem bardzo zranić, a to przecież jest okrutne." Nasze dzielne stażystki ( p.Ewa i p.Arleta) wraz ze swoimi opiekunkami ( p.Elą i p.Beatą ) - przygotowały dla dzieci wspaniałe przedstawienie na motywach bajki Janiny Porazińskiej "Kozucha Kłamczucha". Było wesoło i profesjonalnie. P.S. W roli słoneczka gościnnie wystąpił p.Janusz :-)

18-03-2013

Bezpieczny Przedszkolak

W ramach projektu " Bezpieczny Przedszkolak",  Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Lubaniu  odwiedzili policjanci: pod.kom. Anna Włoszczyk oraz st.sierż. Tomasz Chmielewski.

20-12-2012

Karnawał z Babcią i Dziadkiem

  Dnia 26 stycznia b.r. Przedszkole Niepubliczne Nr 1 w Lubaniu zorganizowało bal karnawałowy, podczas którego świętowano także Dzień Babci i Dziadka. Wszystkim dopisywał dobry humor -  co sprzyjało świetnej zabawie.

20-12-2012

Kochana Babciu, Kochany Dziadku

W Akademii Malucha 23 stycznia 2013 roku rozpoczął się cykl uroczystości związanych ze wspólnym świętowaniem Dnia Babci i Dziadka. Każda z grup przygotowała program artystyczny dla swoich cudownych i kochanych gości. Podczas już odbytych spotkań panowała wspaniała atmosfera, pełna radości, uśmiechu jak również "łez od wzruszeń". Mali

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...