Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

12-11-2022

11 listopada Święto Niepodległości w Akademii Malucha

10 listopada mali akademicy obchodzili Święto Niepodległości. Obecne podczas uroczystości symbole narodowe jak godło, flaga i barwy biało-czerwone zarówno w sali jak i w wierszach oraz piosenkach mocno podkreślały akcent patriotyzmu narodowego.

12-11-2022

Koncertowy Dobry Gest w Akademii Malucha - zbiórka dla zwierząt

"Koncertowy Dobry Gest" to sposób na pomaganie w ramach wydarzeń organizowanych w przedszkolu. Projekt do którego przystąpiła Akademia Malucha poprzez realizację zadań rozwija w dzieciach empatię i zrozumienie oraz pokazuje im magię pomagania!

06-11-2022

Mądrość, Dobro i Piękno - Bajkowe przesłania w wykonaniu "Jeżykowych" Rodziców w Akademii Malucha

Pod hasłem Mądrość, Dobro i Piękno w Akademii Malucha realizowane są programy upowszechniające życzliwość, dobre uczynki społeczności, pozytywne emocje, tolerancję i dobro zgodnie z kierunkiem podstawowej polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2022/2023.

06-11-2022

Dzień Postaci z Bajek w Akademii Malucha

Podczas Dnia Postaci z Bajek Akademia Malucha zamieniła się w bajeczną krainę. Odbył się pokaz mody bajkowej gdzie każdy mały akademik mógł zaprezentować się w stroju ulubionego bohatera. Było bajkowo i kolorowo.

29-10-2022

Akademia Malucha. Dynie małe, dynie duże, dynie w dole, dynie w górze.......

Dynie z lewej, dynie z prawej, dynie kręcą się w zabawie,

29-10-2022

Kolorowe ćwiczenia oddechowe w Akademii Malucha

Podczas zajęć dzieci ćwiczyły oddech wykorzystując bańki mydlane. Ponadto doskonaliły umiejętność nazywania podstawowych kolorów.

29-10-2022

Sensoryczne Żabeczki w Akademii Malucha

Kiedy jesień zawitała, Żabkom dary przekazała. Kasztany, żołędzie, listki kolorowe, to wszystko dla dzieci jest bardzo bajkowe. Dlatego Żabki codziennie w przedszkolu uśmiech mają, bo w Akademii Malucha Panie im wiele możliwości sensorycznych dają.

22-10-2022

Pasowanie na starszaka i Święto Edukacji Narodowej w Akademii Malucha

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.

22-10-2022

Sylaby znamy, z nich słowa układamy w Akademii Malucha

Grupa Biedronek podczas zajęć wykazała się doskonałą znajomością sylab.

22-10-2022

Jesienią się zachwycamy, wesoło i radośnie czas na powietrzu spędzamy

Jesień to piękna pora roku. Pełna kolorów i cudownych widoków czego doświadczają mali akademicy podczas spacerów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...