Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

Aktualności:

04-11-2021

Kontert - Poeci polskiej piosenki

Biblioteka zaprasza na Koncert "Poeci polskiej piosenki"

03-11-2021

„ZAINSPIRUJ SIĘ”- kolejne spotkanie bibliotekarzy

Wymiana doświadczeń, szeroko pojęta współpraca i dzielenie się pomysłami to wartości niezwykle istotne w pracy bibliotekarza.

03-11-2021

Ankieta badania potrzeb czytelników

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Lubaniu zachęca do podzielenia się swoimi uwagami i pomysłami, które pozwolą dostosować ofertę do potrzeb czytelników.

28-10-2021

Bestiariusz Jeleniogórski - spotkanie autorskie

Biblioteka zaprasza na spotkanie z Tomasze Szyrwielem, autorem Bestiariusza Jeleniogórskiego.

26-10-2021

Tomasz Gorazdowski - spotkanie autorskie

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Lubaniu zaprasza na spotkanie autorskie, którego gościem będzie Tomasz Gorazdowski, dziennikarz sportowy, podróżnik.

26-10-2021

Jak wychować szczęśliwe dziecko? – warsztaty

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Lubaniu zaprasza rodziców i pedagogów na bezpłatne warsztaty.

15-10-2021

Agnieszka Lingas-Łoniewska w Lubaniu

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna nie spoczywa na laurach. Po wtorkowym popołudniu z historią, w czwartek (14.10) odbyło się spotkanie z autorką powieści obyczajowych z wątkami romansowymi oraz sensacyjnymi, z elementami komedii i dramatu.

12-10-2021

"Ja nie mam co na siebie włożyć..."

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaniu zaprasza na wystawę "Ja nie mam co na siebie włożyć...".

12-10-2021

JAK WAŻNA JEST KOMUNIKACJA warsztaty dla młodzieży

11 października młodzież drugich i trzecich klas Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych uczestniczyła w warsztatach edukacyjno-terapeutycznych prowadzonych przez trenera z Centrum Działań Profilaktycznych z Krakowa.

11-10-2021

Klub Młodego Włóczykija

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Lubaniu zaprasza dzieci w wieku 10-14 lat, do "Klubu Małego Włóczykija".

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...