Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
02-01-2019

Harmonogram wywozu odpadów z terenu miasta Lubań w 2020 roku.

śmieciarka,zgiuk

Harmonogram odbioru odpadów posortowniczych z terenu miasta Lubań
(dotyczy właścicieli nieruchomości zamieszkałych tj. domki jednorodzinne lub wielolokalowe do 4 lokali mieszkalnych) w okresie od 01.06.2020 r. do 31.12.2020 r.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

7 Dywizji (Aldi+boks)

Aleja Kombatantów

Bankowa

Boczna

Dąbrowskiego (cała)

Gazowa

Graniczna

Grunwaldzka

Hutnicza

Jeleniogórska

Karola Miarki

Kolejowa

Ks. I. Kukli-Bukowińczyka

Łączna

Łużycka (AMK 2bud.)

Mickiewicza

Mostowa(1 boks)

Osiedle Piast

Plac Lompy

Plac Okrzei

Plac Szarych Szeregów

Podwale

Ratuszowa

Różana

Rynek

Sikorskiego

Spółdzielcza

Stara

Sybiraków

Szkolna

Tkacka

Warszawska

Wrocławska

Zamkowa (cała- bez budynku jednorodzinnego)

 

Intermarche

 

 

 

 

 

 

Agatowa

Armii Krajowej

 (WM+ przedszkole)

Bracka- Spółdzielcza

Dworcowa nr 10

Fabryczna

Fabryczna Osiedle

Gajowa

Husytów

Izerska

Jagiellońska

Kopernika + WM

Lwówecka

Łąkowa

Łukasiewicza

Młynarska

Na Skarpie

Oficerska

Papieża Jana Pawła II+ Orlen

Parkowa

Perłowa

Plac Śląski

Polna

Przemysłowa

Rubinowa

Rybacka

Marii Skłodowskiej - Curie

Słowackiego

Spacerowa

Staszica

Szafirowa

Torowa (Netto)

Warneńczyka

Wąska

Władysława Jagiełły

Włościańska

Włókiennicza

Wojska Polskiego

Wrocławska (małe poj.)

Zawidowska (Szpital)

Zygmunta Starego

 

Wojsko

Podkowa

 

Bazaltowa

Bema

Błękitna

Brzozowa

Cicha

Cmentarna

Dąbrowskiego

(Chromex,Biedronka,

Cukiernia,Punktowiec +BGŻ)

Diamentowa

Działkowa

Energetyczna

Esperantystów

Górnicza

Grunwaldzka

Jasna

Jesienna

K. Wielkiego

Klasztorna

Kochanowskiego

Kolorowa

Kościuszki

Kwiatowa

Letnia

Lwówecka

Łagodna

Mikołaja

Miła

Miodowa

Ogrodowa

Osiedle Piast

Pastelowa

Pawia

Plac Lompy

Plac Okrzei

Pogodna

Prusa

Ratuszowa

Reja

Rynek

Sąsiedzka

Spokojna

Spółdzielcza

Stara

Szkolna

Tęczowa

Tkacka

Willowa

Wiosenna

Worcella

Wrocławska

Wrzosowa

Wspólna

Zamkowa(budynek jednorodzinny)

Zielona

Zimowa

Intermarche

Łączna-Wspólnoty

Plac 3 Maja

7 Dywizji (oprócz Aldi)

Aleja Niepodległości

Bankowa

Biwakowa

Chopina

Dąbrowskiego (zielona brama+ sklep)

Dolna

Fortowa

Garbarska

Gazowa (punktowiec)

Główna

Górna

Groblowa

Harcerska

Hutnicza

Krótka

Lipowa

Leśna

Łączna

Łużycka (cała)

Moniuszki

Mostowa(sklep spoż.,AgroMetal,1 boks)

Podwale

Robotnicza+Biedronka

Rzeczna

Skalnicza

Skautów

Słoneczna

Starolubańska

Stawowa

Stroma

Strumykowa

Strzelecka

Warszawska

Widokowa

Wyspowa

Zgorzelecka

Żołnierska

 

 

 

Armii Krajowej (cała)

Dąbrowskiego

(Biedronka+

Punktowiec)

Dworcowa nr 10

Emilii Plater

Fabryczna AMK

Graniczna

Grunwaldzka

Kopernika (WM)

Ludowa

Lwówecka

Mikołaja

Młynarska

Mostowa(2 bloki+ małe)

Osiedle Piast

Papieża Jana Pawła II + Kaufland

Piramowicza

Plac Lompy

Plac Okrzei

Plac Strażacki

Plac Śląski

Rataja

Ratuszowa

Rynek

Rzemieślnicza

Słowackiego

Spółdzielcza

Stara

Staszica (WM „Oaza”)

Szkolna

Szymanowskiego

Tkacka

Wąska- Szklarz

Wiejska

Wrocławska

Zawidowska+ Szpital

Podkowa

Wojsko

Intermarche

 

Cmentarz ul. Wrocławska

 

 

Czerwiec 8,22

Lipiec 6,20

Sierpień 3,17,31

Wrzesień 14,28

Październik 12,26

Listopad 9,23

Grudzień 7,19

Czerwiec 9,23

Lipiec 7,21

Sierpień 3,17,

Wrzesień 1,15,29

Październik 13,27

Listopad 10,24

Grudzień 8,21

Czerwiec 10,24

Lipiec 8,22

Sierpień 5,19

Wrzesień 2,16,30

Październik 14,28

Listopad 12*,25

Grudzień 9,22

Czerwiec 12,25

Lipiec 9,23

Sierpień 6,20

Wrzesień 3,17

Październik 1,15,29

Listopad  13*,26

Grudzień 10,23

Czerwiec 13,26

Lipiec 10,24

Sierpień 7,21

Wrzesień 4,18

Październik 2,16,30

Listopad 14*,27

Grudzień 11,24*

 *termin wywozu odpadów komunalnych został przesuniety ze względu na wystąpienie dnia wolnego od pracy (święto).

 

Harmonogram odbioru odpadów segregowalnych (plastik, szkło, papier) z terenu  miasta Lubań (nieruchomości zamieszkałe tj. domki jednorodzinne i wielolokalowe do 4 mieszkań) w okresie od 30.03.2020 r. do 31.12.2020 r.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Cmentarna

Osiedle Willowe

Piramowicza

Warszawska

Wrocławska

Agatowa

Diamentowa

Esperantystów

Fabryczna

Fabryczna Osiedle

Górnicza

Jagiellońska

Jesienna

Klasztorna

Kochanowskiego

Kopernika

Letnia

Łużycka

Oficerska

Osiedle Piastów

Perłowa

Reja

Rubinowa

Staszica

Wiosenna

Włókiennicza

Wojska Polskiego

Zimowa

Armii Krajowej

Dąbrowskiego

Gajowa

Izerska

Karola Miarki

Łąkowa

Łukasiewicza

Mickiewicza

Parkowa

Polna

Sikorskiego

Słoneczna

Spacerowa

Starolubańska

Włościańska

Zawidowska

7 Dywizji

Bankowa

Biwakowa

Dolna

Główna

Harcerka

Jeleniogórska

Kolejowa

Ks. I. Kukli-Bukowińczyka

Ludowa

Mostowa

Papieża Jana Pawła II

Przemysłowa

Robotnicza

Różana

Rybacka

Rzemieślnicza

Skautów

Strumykowa

Widokowa

Wiejska

Wyspowa

Aleja Niepodległości

Bazaltowa

Bema

Chopina

Emilii Plater

Energetyczna

Fortowa

Górna

Aleja Kombatantów

Kościuszki

Krótka

Leśna

Lipowa

Moniuszki

Ogrodowa

Rzeczna

Skalnicza

Stawowa

Stroma

Strzelecka

Zamkowa

 

Marzec 2, 30

Kwiecień 27

Maj 25

Czerwiec 22

Lipiec 20

Sierpień 17

Wrzesień 14

Październik 12 Listopad  9

Grudzień 7

Marzec 3,31

Kwiecień 28

Maj 26

Czerwiec 23

Lipiec 21

Sierpień 18

Wrzesień 15

Październik 13

Listopad 10

Grudzień 8

Marzec 4

Kwiecień 1, 29

Maj 27

Czerwiec 24

Lipiec 22

Sierpień 19

Wrzesień 16

Październik 14

Listopad 12*

Grudzień 9

Marzec 5

Kwiecień 2, 30

Maj 28

Czerwiec 25

Lipiec 23

Sierpień 20

Wrzesień 17

Październik 15

Listopad 13

Grudzień 10

Marzec 6

Kwiecień 3

Maj 2*, 30*

Czerwiec 26

Lipiec 24

Sierpień 21

Wrzesień 18

Październik 16

Listopad 14*

Grudzień 11

 *termin wywozu odpadów komunalnych został przesuniety ze względu na wystąpienie dnia wolnego od pracy (święto).

 

Harmonogram odbioru odpadów biodegradowalnych z terenu miasta Lubań w okresie od 01.06.2020 r. do 31.12.2020 r.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

7 Dywizji (Aldi+boks)

Aleja Kombatantów

Bankowa

Boczna

Dąbrowskiego

Dworcowa nr 10

Graniczna

Grunwaldzka

Husytów

Jeleniogórska

Karola Miarki

Ks. I. Kukli-Bukowińczyka

Kolejowa

Łączna

Łużycka

Mickiewicza

Mikołaja

Osiedle Piast ½

Plac Lompy

Plac Szarych Szeregów

Podwale

Ratuszowa

Różana

Sikorskiego

Spółdzielcza

Stara

Sybiraków

Szkolna

Tkacka

Wrocławska

Zamkowa (zbiorcze)

 

Agatowa

Armii Krajowej

Fabryczna Osiedle

Gajowa

Jagiellońska

Łąkowa

Łukasiewicza

Łużycka

Na Skarpie

Oficerska

Parkowa

Perłowa

Polna

Rubinowa

Marii Skłodowskiej - Curie

Spacerowa

Staszica

Szafirowa

Warneńczyka

Władysława Jagiełły

Włościańska

Włókiennicza

Wojska Polskiego

Zygmunta Starego

 

 

 

 

Bankowa

Bazaltowa

Bema

Cmentarna

Diamentowa

Emilii Plater

Energetyczna

Esperantystów

Górnicza

Izerska

Jesienna

K. Wielkiego

Klasztorna

Kochanowskiego

Kościuszki

Letnia

Ludowa

Lwówecka

Łączna - wspólnoty

Młynarska

Ogrodowa

Osiedle Piast ½

Osiedle Willowe

Papieża Jana Pawła II

Plac Śląski

Prusa

Rataja

Reja

Rybacka

Rzemieślnicza

Torowa

Wiosenna

Worcella

Zimowa

 

Plac 3 - go Maja

Aleja Niepodległości

Biwakowa

Chopina

Dolna

Fabryczna

Fabryczna Osiedle

Fortowa

Garbarska

Gazowa (punktowiec)

Główna

Górna

Groblowa

Harcerska

Hutnicza

Kopernika

Krótka

Leśna

Lipowa

Łączna

Łużycka

Moniuszki

Mostowa

Piramowicza

Plac Strażacki

Podkowa

Przemysłowa

Robotnicza

Rynek

Rzeczna

Skalnicza

Skautów

Słoneczna

Słowackiego

Starolubańska

Stawowa

Stroma

Strumykowa

Strzelecka

Warszawska

Widokowa

Wiejska

Wyspowa

Zawidowska+ Szpital

Zgorzelecka

Żołnierska

 

Czerwiec 1,15,29

Lipiec 13,27

Sierpień 10,24

Wrzesień 7,21

Październik 5,19

Listopad 2,16,30

Grudzień 14,28

Czerwiec 2,16,30

Lipiec 14,28

Sierpień 11,25

Wrzesień 8,22

Październik 6,20

Listopad 3,17

Grudzień 1,15,29

Czerwiec 3,17

Lipiec 1,15,29

Sierpień 12,26

Wrzesień 9,23

Październik 7,21

Listopad 4,18

Grudzień 2,16,30

Czerwiec 4,18

Lipiec 2,16,30

Sierpień 13,27

Wrzesień 10,24

Październik 8,22

Listopad 5,19

Grudzień 3,17,31

 

 

Harmonogram odbioru odpadów biodegradowalnych z terenu miasta Lubań budynki wielorodzinne powyżej 4 lokali mieszkaniowych w okresie od 01.06.2020 r. do 31.10.2020 r.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Cicha

Cmentarna

Dworcowa

Fabryczna (Spółdzielnia Mieszkaniowa)

Główna

Graniczna

Grunwaldzka

Hutnicza

Izerska

Jeleniogórska

Kolejowa

Kopernika

Lwówecka

Mostowa

Plac Lompy

Plac Strażacki

Plac Śląski

Przemysłowa

Robotnicza

Różana

Rybacka

Słowackiego

Spokojna

Spółdzielcza

Stara

Szkolna

Tkacka

Torowa

Warszawska

Wojska Polskiego

Wrocławska

Zgorzelecka

 

 

 

Parkowa

Gajowa

Marii Skłodowskiej - Curie

Polna

Łukasiewicza

Dąbrowskiego

Mickiewicza

Sikorskiego

Aleja Kombatantów

Łużycka

Starolubańska

Wojska Polskiego

Osiedle Piast + Szkoła

Zawidowska

Armii Krajowej

Bankowa

Łączna

Gazowa

 

 

 

 

 

Czerwiec 8,22

Lipiec 6,20

Sierpień 3,17,31

Wrzesień 14,28

Październik 12,26

 

Czerwiec 10,24

Lipiec 8,22

Sierpień 5,19

Wrzesień 2,16,30

Październik 14,28

 

 

 

 

Harmonogram odbioru odpadów posortowniczych z terenu  miasta Lubań z nieruchomości niezamieszkałych oraz nieruchomości zamieszkałych wielolokalowych powyżej 4 lokali mieszkalnych w okresie od 01.06.2020 r. do 31.12.2020 r.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

7 Dywizji (Aldi+boks)

Aleja Kombatantów

Bankowa

Boczna

Dąbrowskiego (cała)

Gazowa

Graniczna

Grunwaldzka

Hutnicza

Jeleniogórska

Karola Miarki

Kolejowa

Ks. I. Kukli-Bukowińczyka

Łączna

Łużycka (AMK 2bud.)

Mickiewicza

Mostowa(1 boks)

Osiedle Piast

Plac Lompy

Plac Okrzei

Plac Szarych Szeregów

Podwale

Ratuszowa

Różana

Rynek

Sikorskiego

Spółdzielcza

Stara

Sybiraków

Szkolna

Tkacka

Warszawska

Wrocławska

Zamkowa (cała- bez budynku jednorodzinnego)

 

Intermarche

 

 

 

 

 

 

Agatowa

Armii Krajowej

 (WM+ przedszkole)

Bracka- Spółdzielcza

Dworcowa nr 10

Fabryczna

Fabryczna Osiedle

Gajowa

Husytów

Izerska

Jagiellońska

Kopernika + WM

Lwówecka

Łąkowa

Łukasiewicza

Młynarska

Na Skarpie

Oficerska

Papieża Jana Pawła II+ Orlen

Parkowa

Perłowa

Plac Śląski

Polna

Przemysłowa

Rubinowa

Rybacka

Marii Skłodowskiej - Curie

Słowackiego

Spacerowa

Staszica

Szafirowa

Torowa (Netto)

Warneńczyka

Wąska

Władysława Jagiełły

Włościańska

Włókiennicza

Wojska Polskiego

Wrocławska (małe poj.)

Zawidowska (Szpital)

Zygmunta Starego

 

Wojsko

Podkowa

 

Bazaltowa

Bema

Błękitna

Brzozowa

Cicha

Cmentarna

Dąbrowskiego

(Chromex,Biedronka,

Cukiernia,Punktowiec +BGŻ)

Diamentowa

Działkowa

Energetyczna

Esperantystów

Górnicza

Grunwaldzka

Jasna

Jesienna

K. Wielkiego

Klasztorna

Kochanowskiego

Kolorowa

Kościuszki

Kwiatowa

Letnia

Lwówecka

Łagodna

Mikołaja

Miła

Miodowa

Ogrodowa

Osiedle Piast

Pastelowa

Pawia

Plac Lompy

Plac Okrzei

Pogodna

Prusa

Ratuszowa

Reja

Rynek

Sąsiedzka

Spokojna

Spółdzielcza

Stara

Szkolna

Tęczowa

Tkacka

Willowa

Wiosenna

Worcella

Wrocławska

Wrzosowa

Wspólna

Zamkowa(budynek jednorodzinny)

Zielona

Zimowa

Intermarche

Łączna-Wspólnoty

Plac 3 Maja

7 Dywizji (oprócz Aldi)

Aleja Niepodległości

Bankowa

Biwakowa

Chopina

Dąbrowskiego (zielona brama+ sklep)

Dolna

Fortowa

Garbarska

Gazowa (punktowiec)

Główna

Górna

Groblowa

Harcerska

Hutnicza

Krótka

Lipowa

Leśna

Łączna

Łużycka (cała)

Moniuszki

Mostowa(sklep spoż.,AgroMetal,1 boks)

Podwale

Robotnicza+Biedronka

Rzeczna

Skalnicza

Skautów

Słoneczna

Starolubańska

Stawowa

Stroma

Strumykowa

Strzelecka

Warszawska

Widokowa

Wyspowa

Zgorzelecka

Żołnierska

 

 

 

Armii Krajowej (cała)

Dąbrowskiego

(Biedronka+

Punktowiec)

Dworcowa nr 10

Emilii Plater

Fabryczna AMK

Graniczna

Grunwaldzka

Kopernika (WM)

Ludowa

Lwówecka

Mikołaja

Młynarska

Mostowa(2 bloki+ małe)

Osiedle Piast

Papieża Jana Pawła II + Kaufland

Piramowicza

Plac Lompy

Plac Okrzei

Plac Strażacki

Plac Śląski

Rataja

Ratuszowa

Rynek

Rzemieślnicza

Słowackiego

Spółdzielcza

Stara

Staszica (WM „Oaza”)

Szkolna

Szymanowskiego

Tkacka

Wąska- Szklarz

Wiejska

Wrocławska

Zawidowska+ Szpital

Podkowa

Wojsko

Intermarche

 

Cmentarz ul. Wrocławska

 

 

Styczeń 7*,13,20,27

Luty 3,10,17,24

Marzec 2,9,16,23,30

Kwiecień 6,14*,20,27

Maj 4,11,18,25

Czerwiec 1,8,15,22,29

Lipiec 6,13,20,27

Sierpień 3,10,17,24,31

Wrzesień 7,14,21,28

Październik 5,12,29,26

Listopad 2,9,16,23,30

Grudzień 7,14,19*,28

Styczeń 8*,14,21,28

Luty 4,11,18,25

Marzec 3,10,17,24,31

Kwiecień 7,15,21,28

Maj 5,12,19,26

Czerwiec 2,9,16,23,30

Lipiec 7,14,21,28

Sierpień 4,11,18,25

Wrzesień 1,8,15,22,29

Październik 6,13,20,27

Listopad 3,10,17,24

Grudzień 1,8,15,21*,29

Styczeń 2*,9*,15,22,29

Luty 5,12,19,26

Marzec 4,11,18,25

Kwiecień 1,8,16,22,29

Maj 6,13,20,27

Czerwiec 3,10,17,24

Lipiec 1,8,15,22,29

Sierpień 5,12,19,26

Wrzesień 2,9,16,23,30

Październik 7,14,21,28

Listopad 4,12*,18,25

Grudzień 2,9,16,2*2,30

Styczeń 3*,10*,16,23,30

Luty 6,13,20,27

Marzec 5,12,19,26

Kwiecień 2,9,17*,23,30

Maj 7,14,21,28

Czerwiec 4,12*,18,25,

Lipiec 2,9,16,23,30

Sierpień 6,13,20,27

Wrzesień 3,10,17,24

Październik1,8,15,22,29

Listopad 5,13,19,26

Grudzień 3,10,17,23*

Styczeń 4*,11,17*,24,31

Luty 7,14,21,28

Marzec 6,13,20,27

Kwiecień 3,10,18,24*

Maj 2*,8,15,22,29

Czerwiec 5,13*,19,26

Lipiec 3,10,17,24

Sierpień 7,14,21,28

Wrzesień 4,11,18,25

Październik 2,9,16,23,30

Listopad 6,14,20,27

Grudzień 4,11,18,24*

 *termin wywozu odpadów komunalnych został przesuniety ze względu na wystąpienie dnia wolnego od pracy (święto).

 

Harmonogram odbioru odpadów segregowanych (plastik, szkło, papier) z terenu  miasta Lubań w okresie od 01.06.2020 r. z nieruchomości niezamieszkałych i Rodzinnych Ogródków Działkowych

Poniedziałek

Wtorek

Rodzinne Ogrody Działkowe

Środa

Czwartek

Piątek Działalności Gospodarcze

 

Cicha

Cmentarna

Działkowa

Esperantystów

Fabryczna

Fortowa

Garbarska

Główna 

Jeleniogórska

Klasztorna

Leśna (k. kościoła)

Ludowa

Mickiewicza

Mostowa

Osiedle Piast (przy kotłowni)

Rubinowa

Stawowa

Sybiraków

Zygmunta Starego

 

 

3-go Maja

7 Dywizji

Bracka

Dworcowa

Graniczna

Grunwaldzka

Husytów

Izerska

Lwówecka

Mikołaja

Piramowicza

Pl. Okrzei

Pl. Strażacki

Podwale

Rynek

Spółdzielcza

Stara

Szkolna

Tkacka

Wąska

Wrocławska

 

 

Czerwiec 9,23

Lipiec 7,21

Sierpień 4,18

Wrzesień 1,15,29

Październik 13,27

Listopad 10,24

Grudzień 8,21*

 

 

Czerwiec 12,26

Lipiec 10,24

Sierpień 7,21

Wrzesień 4,18

Październik 2,16,30

Listopad 13,27

Grudzień 11,24*

 *termin wywozu odpadów komunalnych został przesunięty ze względu na wystąpienie dnia wolnego od pracy (święto).

W wyznaczony dzień odbioru worki muszą być wystawione przed nieruchomość do godz. 12:30-13:00. Po tym terminie worki będą odebrane w następnym terminie odbioru (za dwa tygodnie).

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...