Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
17-02-2021

W dniach 22.02.2021 r.- 31.05.2021 r. na ul. Grunwaldzkiej w Lubaniu będą prowadzone prace remontowe. Oprócz utrudnień komunikacyjnych zmienią się miejsca składowania odpadów komunalnych.

Od dnia 22.02.2021 r. do 31.05.2021 r. na ul. Grunwaldzkiej w Lubaniu, będą prowadzone prace związane z budową kolektora deszczowego oraz wykonaniem nowej nawierzchni jezdni i chodników. Pierwszy etap prac obejmie wyłączenie z ruchu odcinka ul. Grunwaldzkiej pomiędzy ul. Wąską a ul. Tkacką. Ruch pojazdów zostanie skierowany w ul. Wąską (zgodnie ze schematem i rysunkiem projektowym). Dojazd do ul. Mikołaja oraz do ul. Szkolnej będzie odbywał się od strony ul. Piramowicza.

Informacja dotycząca składowania odpadów i korzystania z parkingu przy Powiatowym Urzędzie Pracy

Od 18.02.2021 r. na czas remontu ulicy Grunwaldzkiej pojemniki przeznaczone do składowania odpadów komunalnych zostaną przestawione na parking przy Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubaniu (od strony ulic Tkackiej/Granicznej). W związku z tym ta część parkingu zostanie wyłączona z użytkowania. Wjazd na parking będzie możliwy tylko od ul. Grunwaldzkiej.

Za utrudnienia przepraszamy.

(UM Lubań)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...