05-10-2019

W dniu 19.09.2019 r. na stadionie MOSiR w Lubaniu odbył się półfinał powiatowy w piłce nożnej. Były to zawody chłopców klas IV-VI. W rozgrywkach uczestniczyły drużyny z SP 1 Lubań, SP 4 Lubań, SP Pisarzowice oraz SP Kościelnik.

Nasza szkoła okazała się najlepszą w regionie i tym samym uzyskała awans do finału powiatowego, a ten odbędzie się dnia 3 października. Kolejny raz zawodnicy lubańskiej „Jedynki” pokazali doskonałą klasę sportową. Niezwykle zacięcie walczyli o zwycięstwo z drużynami lubańskich szkół. I udało się! Pokonali rywali, walcząc do ostatniego gwizdka sędziego. Walka o każdą piłkę i kolejny metr boiska, celne bramki okazały się bardzo skuteczne.

Gratulacje chłopaki! Z niecierpliwością czekamy na kolejne październikowe eliminacje.

Punktacja zawodników:

SP 1 Lubań - SP 4 Lubań (13:0),

SP 1 Lubań-SP Pisarzowice (11:2),

SP 1 Lubań - SP Kościelnik (9:1).

I.S.