Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
06-06-2019

Zgodnie z tradycją „Akademii Malucha” co roku przyjmujemy nowych przedszkolaków do naszej społeczności. „Żabki” z niecierpliwością oczekiwały tej wyjątkowej chwili.

Aż wreszcie nadszedł upragniony 4 czerwca! Na początku najstarsza grupa wiekowa (pod opieką pań Danusi i Ani) umiliła szczególną uroczystość, bowiem odśpiewała przedszkolny hymn w obecności pocztu sztandarowego „Akademii Malucha”. Następnie „Żabki” przedstawiły dla Gości występ artystyczny. Przesyłały całuski, wyśpiewywały przedszkolny rytm dnia, zwróciły uwagę na fakt, iż urosły! Na końcu złożyły przyrzeczenie. Pani Dyrektor Renata Jęczmionek została poproszona o pasowanie Czarodziejskim Ołówkiem. Każdy Przedszkolak otrzymał dyplom i Rożek Obfitości. (Słodkości zostały ufundowane przez Przedszkolną Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.) GRATULUJEMY AKADEMIKOM i życzymy owocnego pobytu w gronie kolegów, koleżanek oraz pań. Przesyłamy gromkie brawa za dzisiejszy przepiękny występ! Podczas tych niezapomnianych chwil oczywiście nie mogło zabraknąć tortu. Ogromnie dziękujemy Pani Agnieszce Ignaczak za artystyczny wypiek oraz wszystkim Rodzicom za przygotowanie strojów galowych dla dzieci. Radośnie i sympatycznie było, a „Żabkom” od września latek przybyło. Dlatego są takie dzielne i we wszystkim samodzielne!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...