31-08-2018

Burmistrz Miasta Lubań Arkadiusz Słowiński zaprasza na spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, które odbędzie się 6 września 2018 r. o godz. 19.15 na lubańskim Rynku.

Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Lubania w ramach wizyty na Dolnym Śląsku, wcześniej odwiedzi także Zgorzelec.

Podczas spotkania planowane jest wystąpienie Głowy Państwa.

Szczegóły organizacyjne spotkania Prezydenta RP Andrzeja Dudy z mieszkańcami i mieszkankami Lubania:
  • spotkanie rozpocznie się dziś (6 września, czwartek) o godz. 19.15 w lubańskim rynku, w części pomiędzy ratuszem a tretem (Sukiennicami, Galerią Łużycką),
  • ta część rynku będzie ogrodzona,
  • wchodzić do niej można JUŻ OD GODZ. 18.00 przez dwie bramki - jedną od strony ul. Ratuszowej, drugą od strony ul. Tkackiej,
  • pozostałe części rynku nie będą ogrodzone, ale nie gwarantują tak dobrej widoczności.