Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
05-02-2018

Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu zachęcają i proszą mieszkańców Lubania do włączenia się w głosowanie w akcji "Pomóżmy Polsce odetchnąć od smogu!”.

Jest to edukacyjna kampania społeczna Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, w której zadeklarowała swój udział SP nr 4 w Lubaniu. Program edukacyjny skierowany jest do dzieci z klas I-III szkół podstawowych. Wprowadza tematykę powietrza, jego zanieczyszczeń, smogu oraz sposobów walki z nim, jak również radzenia sobie z jego obecnością.

Warto przyłączyć się do tej akcji, bowiem w 16 wybranych szkołach zrealizowane będą lekcje pokazowe z udziałem ambasadora programu, znanego popularyzatora nauki, Radka Brzózki. Dzieci będą zaproszone do wspólnych eksperymentów i zabawy w naukę przez doświadczenie.

Wśród szkół, które zrealizują wszystkie lekcje, wybranych zostanie 3 laureatów, którzy wygrają wyposażenie nowoczesnej pracowni przyrodniczej o wartości aż 30 000 zł.

GŁOSOWANIE trwa od 24.01 do 28.02.2018r. i głosować może każdy!

Należy wejść na stronę: powietrzebezsmieci kliknąć na niebieski baner z napisem "zagłosuj na swoją gminę", następnie wpisać Lubań, podać e-mail i po otrzymaniu linku i odpowiedzi na pytanie, oddać głos.

Liczba głosów przekłada się na liczbę mieszkańców, zatem mamy szansę na wygraną. Głosować można codziennie. Prosimy społeczność Lubania o wsparcie w powyższym przedsięwzięciu uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu.

(ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...