Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
06-11-2017

17 listopada br. zapraszamy na spotkanie dotyczące pozyskiwania funduszy na rozwój działalności i zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw i przedsiębiorców z sektora MMŚP, w tym również rzemieślników.

Szanowni przedsiębiorcy,

serdecznie  zapraszamy na kolejną dawkę informacji z zakresu możliwości pozyskiwania wsparcia z Funduszy Europejskich na rozwój działalności i zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw i przedsiębiorców z sektora MMŚP, w tym również rzemieślników.

Tematyka spotkania będzie odpowiadała aktualnym i planowanym naborom przede wszystkim w ramach Regionalnego programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego.

Termin spotkania 17 listopad 2017r. (piątek) od godz. 9.00 – 12.00 w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju, Rynek-Sukiennice 38, 59-800 Lubań.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu w terminie do dnia 14 listopada 2017r.: pocztą elektroniczną na adres: promocja@luban.pl,  telefonicznie 75 645 66 03 lub przesłanie zgłoszenia pocztą.  Druk zgłoszenia do pobrania  na stronie www.luban.pl

 

                                                                                   Burmistrz Miasta Lubań

       Arkadiusz Słowiński

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...