16-03-2017

Zdobądź wiedzę na temat zasad, technik i procedur negocjacji. Warsztaty zaprojektowane są tak, żeby rozwijać posiadane i uczyć się nowych umiejętności negocjacyjnych.

Burmistrz Miasta Lubań, Rada Gospodarcza wraz Polską Fundacją Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucją wspierającą rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) mają przyjemność zaprosić Państwa na  szkolenie:

„Negocjacje w biznesie”

Cele szkolenia:

- diagnoza Stylu Myślenia i Stylu Działania,

- poznanie roli zachowań niewerbalnych w procesie negocjacyjnym,

- umiejętność zadawania pytań w negocjacjach,

- autodiagnoza słabych i mocnych obszarów emocjonalnych,

- poznanie powszechnych sztuczek i gier stosowanych w negocjacjach.

Szkolenie kierowane jest do osób, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę na temat negocjacji, przećwiczyć już posiadane umiejętności negocjacyjne i skonfrontować siebie w roli negocjatora z innymi uczestnikami spotkania.

Podczas szkolenia uczestnicy będą pracowali indywidualnie oraz grupowo wykonując różnorodne ćwiczenia, testy, symulacje, uczestnicząc w grach zespołowych, udzielając feedbacku.

Około 80% warsztatów przeznaczone jest na część praktyczną.

Szkolenie poprowadzi pani Elżbieta Stelmach – trener biznesu i przedsiębiorca z 20 - letnim doświadczeniem, certyfikowany trener FRIS, dyplomowany coach i doradca zawodowy, socjoterapeuta, pedagog, właściciel Centrum Szkoleniowo-Rozwojowego Sapientia w Szczecinie.

Szkolenie odbędzie się dnia 26 kwietnia 2017 r. w Lubaniu w godzinach od 9.00 – 16.00, miejsce szkolenia: sala konferencyjna Łużyckiego Centrum Rozwoju w Lubaniu, Rynek-Sukiennice 38.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia:

• telefonicznie: 75 645 66 03,
  • osobiście lub pocztą do: Łużyckie Centrum Rozwoju, ul. Bracka 12 (I piętro), 59-800 Lubań.

w terminie do dnia 12 kwietnia 2017r.

Załączniki