03-11-2015

Oddaj głos na Lubań i pomóż naszemu miastu wygrać kampanię promocyjną w Zumi i Onet! Pozostało jeszcze 22 dni. Podobnie, jak w poprzednich latach zabawa ma formę rankingu, w którym uczestnicy mogą zagłosować na jedno spośród 335 miast powiatowych.

Liczba głosów jest przeliczana proporcjonalnie do liczby mieszkańców i to ona decyduje o pozycji w rankingu.
Na zwycięzców czekają trzy główne nagrody w postaci rabatu 99% na trzy kampanie promocyjne o wartościach kolejno: I miejsce - 200 tys. , II miejsce 100 tys. , III miejsce 50 tys. złotych.

Internauci po oddaniu głosu na miasto, które wspierają w turnieju, będą mogli dodatkowo wziąć udział w krótkiej sondzie i pomóc wybrać miasta, które szczególnie wyróżniają się i zasługują na miano miasta: Aktywnego Biznesowo, Ekologicznego, Przyjaznego Turystom oraz Bezpiecznego.

Również zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym – pokazanie swojego miasta na zdjęciach. Zwycięskie fotografie zostaną opublikowane na stronie głównej Zumi i będą nową „tapetą” danego miasta.

Zagłosuj na Lubań!

onet.pl/ŁCR