15-07-2015

25 lipca 2015r., godz. 09:00 - 18:00 Ośrodek SKI&SUN Świeradów Zdrój zaprasza wszystkich na I Izerskie Targi Rękodzieła i Kulinariów! Podczas wydarzenia będziecie mogli Państwo zakupić niepowtarzalne wyroby rękodzielnicze oraz skosztować pysznej Izerskiej Kuchni.

Na naszych stoiskach znajdziecie Państwo; Wypieki regionalne, Miody, Ceramikę, Przyprawy, Biżuterię, Decupage, Wyroby artystyczne, Sery oraz wiele, wiele innych wspaniałości. Czas spędzony na naszych targach umilą Państwu Regionalne Zespoły Ludowe; Łużyczanki z Pobiednej oraz Bogdanki z Mirska.

Zapraszamy !

www.skisun.pl