02-09-2013

Fundacja Bukowińska „Bratnia Pomoc” i Muzeum Regionalne w Lubaniu serdecznie zapraszają do udziału w uroczystym otwarciu wystawy pt. „UROKI BUKOWINY”, które odbędzie się w Muzeum Regionalnym w Lubaniu (Rynek – Ratusz) w sobotę 7 września 2013 r. o godzinie 17.00.

Wystawa fotograficzna „Uroki Bukowiny” prezentuje zdjęcia współczesnej Bukowiny – krainy na pograniczu dzisiejszej Ukrainy i Rumunii, niegdyś licznie zamieszkałej przez Polaków.

Wstęp na wernisaż i zwiedzanie wystawy są bezpłatne!

PROGRAM WERNISAŻU:

• Godz. 17.00 - Powitanie.
  • Prezentacja i oficjalne otwarcie wystawy „Uroki Bukowiny”.
  • Występ zespołu „Echo Bukowiny”.
  • Indywidualne zwiedzanie wystawy.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

• Organizatorzy zapewniają bezpłatny poczęstunek.
  • Spotkanie jest organizowane w ramach projektu pt. „POWRÓT DO KORZENI – ŚLADAMI NASZYCH   OJCÓW NA  BUKOWINĘ”, dofinansowanego ze środków Programu  Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.