21-08-2013

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w czwartek  5 września 2013 r. w Zgorzelcu  odbędzie się polsko-niemieckie spotkanie pt.  OD EKOLOGICZNEGO ZBOŻA DO BIO – CHLEBA.  Wydarzenie jest organizowane przez  EkoConnect e.V. - Międzynarodowe Centrum Rolnictwa Ekologicznego Środkowej i Wschodniej Europy, Saksońskie Zrzeszenie Rolne Gäa e.V. i Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” w ramach międzynarodowego projektu DZIAŁAĆ EKOLOGICZNIE.

Celem spotkania jest  nawiązanie współpracy pomiędzy producentami ekologicznymi, młynami i piekarniami   w Saksonii i na Dolnym Śląsku. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie polsko-niemieckie.

Szczegółową informację prezentujemy w załączonym programie.

Zgłoszenia udziału są przyjmowane do 30 sierpnia 2013 r. przy wykorzystaniu załączonego formularza.  Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkie zainteresowane osoby. Uprzejmie prosimy o dalsze rozpowszechnienie zaproszenia.

Magdalena Guła

Południowo-Zachodnie Forum
Samorządu Terytorialnego "Pogranicze"

ul. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań

Tel. +48 75 721 50 77

www.pogranicze-csb.home.pl

Projekt "Działać ekologicznie" jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Saksonia - Polska 2007 - 2013.

Południowo-Zachodnie Forum
Samorządu Terytorialnego "Pogranicze"