Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
04-07-2013

Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” w Lubaniu serdecznie zaprasza na warsztat z animacji językowej pt. „Zip-Zap”, który odbędzie się 24 października 2013 r. w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju w Lubaniu. Lubań został wybrany przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży jako jedno z 3 miast w Polsce do przeprowadzenia w 2013 r. warsztatu ZIP-ZAP (pozostałe miasta to: Kraków, Szczecin).

Organizujesz spotkania dzieci lub młodzieży z Polski i Niemiec? Planujesz zorganizować w przyszłości polsko-niemieckie spotkanie dzieci i młodzieży? Chciałbyś dowiedzieć się jak przełamać bariery w międzynarodowej grupie i ułatwić komunikację pomiędzy uczestnikami z obu krajów? Jakie zastosować zadania i ćwiczenia na kooperację?

Warsztat „Zip-Zap” jest właśnie dla Ciebie.

Animacja językowa jest metodą wspierającą komunikację i integrację w grupie międzynarodowej. Umożliwia ona przełamanie barier językowych i wzbudza zainteresowanie językiem obcym. Ćwiczenia bazują na komunikacyjnych grach językowych, które pomagają otworzyć się uczestnikom na język obcy. Metoda ta jest stosowana podczas wymian międzynarodowych oraz podczas pracy z grupami jednonarodowymi.

Spotkanie poprowadzą trenerzy Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Warsztat skierowany jest do osób zajmujących się lub planujących zorganizować w przyszłości polsko-niemieckie spotkania dzieci i młodzieży, niezależnie, czy osoby te angażują się na rzecz wymiany w kontekście szkolnym czy pozaszkolnym.  Zapraszamy do udziału osoby z Polski i Niemiec.

Zgłoszenia udziału w warsztacie – tylko elektronicznie – na stronie Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży http://wiki.dpjw.org/webform/de/node/83.

Termin zgłoszeń – do 4 października 2013.
Organizatorzy dysponują ograniczoną liczbą miejsc, a o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt dofinansowany jest przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży,  a uczestnicy ponoszą tylko opłatę w wysokości 10,00 zł.

ORGANIZATOR:
Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”
ul. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań
Informacje dodatkowe: Małgorzata Djabri
Tel. 696  256  420 / E-mail: inkubatorngo.luban@gmail.com

Warsztat dofinansowany jest przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży
www.pnwm.org

 

WIĘCEJ INFORMACJI NT. ANIMACJI JĘZYKOWEJ:

Film ANIMACJA JĘZYKOWA – DLACZEGO WARTO?

http://www.youtube.com/watch?v=Vv6QOoFISDA

IW
 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...