Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
01-06-2012

W dniu 25 maja 2012 roku w Szkole Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu odbył się kolejny festyn rodzinny. Tegoroczna impreza pod hasłem: „Bawimy się z pasją” była uwieńczeniem całorocznej pracy szkoły i wynikała z założeń planu pracy na rok szkolny 2011/2012.

 

              Uroczystego otwarcia festynu dokonała Pani Dyrektor Joanna Szkudlarek, która kończąc swoje przemówienie, powiedziała: Niech dzisiejszy festyn będzie również okazją do spędzenia miłego popołudnia z dziećmi, dla których tak często brakuje nam czasu. A przecież nie wolno nam zapominać, że szkoła nasza nosi imię Kawalerów Orderu Uśmiechu, dla których dobro dzieci było największą wartością, a „każde dziecko jest słońcem, które wschodzi”. Festyn rodzinnym pod hasłem „Bawimy się z pasją” uważam za otwarty i życzę przyjemnej zabawy.
                W organizację rodzinnego spotkania aktywnie włączyli się nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i jak zawsze – niezawodni rodzice. Pogoda dopisała, dlatego festyn trwał do późnego wieczora. Uczniowie SP 4 prezentowali swoje umiejętności, zdolności i różnorodne pasje przed szeroką publicznością. Na scenie głównej odbywały się występy artystyczne, w budynku szkolnym – przedstawienie teatralne, a na sali gimnastycznej – pokaz karate. Na boiskach przygotowane zostały „ogródki sportowe” przeznaczone do potyczek rodzinnych. Ważne miejsce zajmowało stanowisko: Festiwal Projektów 2.0, w którym uczniowie prezentowali projekty wypracowane w ramach akcji „Szkoła z klasą 2.0”. Stoiska gastronomiczne: kiełbaski z rożna, frytki, gofry, napoje i ciasto oraz malowanie twarzy i rysowanie karykatur były oblegane i cieszyły się ogromnym powodzeniem.
                Tegoroczny festyn był bardzo udany. Dochód w całości zostanie przeznaczony na doposażenie szkoły. Cieszymy się, że festyn rodzinny stał się nasza tradycją i na stałe wpisał się w kalendarz imprez szkolnych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...