Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
niedziela, 2 lutego 2020, 15:00-17:00

“Kabaret Moralnego Niepokoju” wystąpi w Lubaniu

“Kabaretu Moralnego Niepokoju”, Agencja Artystyczna “Art” oraz Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu Bartosz Kuświk, zapraszają na występ artystów kabaretu z premierowym programem pt. ” Tego jeszcze nie grali”, który odbędzie się w Lubaniu 2 lutego 2020 roku,  w sali widowiskowej MDK.

Tego jeszcze nie grali” – to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju,twórców serialu “Ucho prezesa”. Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej – eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich – jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.

Sprzedaż biletów w sekretariacie MDK lub na biletynakabarety.pl

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...