11-06-2024

Za nami III edycja powiatowego konkursu wiedzy o zdrowym żywieniu pt. „Wiem, co jem” zorganizowanego przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej Oddział MiPBP w Lubaniu. Zadania eliminacyjne były w formie: teoretycznej oraz praktycznej. O końcowym wyniku decydowała zaś ocena (suma punktów) drużyny uzyskana za zadania z obu części. Miło nam poinformować, że w kategorii kl. 1-3 szkół podstawowych prestiżowe II miejsce zajęła reprezentacja SP1 w składzie: Piotr Murczak (3a), Martyna Rubaszko (3b), Wilhelm Bardowski (3c). Natomiast w kategorii kl. 4-6 szkół podstawowych zaszczytne II miejsce wywalczył nasz zespół w składzie: Gabriela Podkowicz (4c), Mateusz Krężel (4b), Zuzanna Kostrzewa (5c). Należy dodać, że zabrakło im jednego punktu do zajęcia I miejsca. Gratulujemy uzyskania świetnych wyników i życzymy dalszych sukcesów! Uroczyste wręczenie nagród dla laureatów odbędzie się 14 czerwca w siedzibie RCEE w Lubaniu.

Koordynatorkami szkolnego etapu konkursu były panie: Agnieszka Patron i Iwona Smolińska – nauczycielki SP1.

MLe