Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
15-09-2023

COSMONAUTICAL - wystawa fotografii przygotowana przez studentów III roku Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Miuzeum Regionalne zaprasza na "COSMONAUTICAL" - wystawę fotografii przygotowaną przez studentów III roku Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

AUTORZY ZDJĘĆ:
Małgorzata Bretsznajder (ur. w 2002 roku) jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Górze. Interesuje się ogólnopojętą sztuką, a zwłaszcza kreacją gier komputerowych i wszystkim co się z tym łączy. W swoich pracach stara się łączyć kreowanie uniwersum oraz postaci z różnymi mediami takimi jak fotografia czy animacja.

Piotr Sołtys (ur. w 2002 roku) jest absolwentem Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu. Jest pasjonatem tworzenia fotografii i filmu, ale interesuje go także szeroko pojęta grafika i motion design. W swojej twórczości łączy te dziedziny, a doświadczenie aktorskie ułatwia mu wykorzystywanie swojego wizerunku czy głosu w wielu projektach.

Gdzie: Muzeum Regionalne w Lubaniu, sala wystaw czasowych na 1 piętrze ratusza
Kiedy: 16/09 - 31/10/2023 od wtorku do soboty, od 10:00 do 16:00
Obowiązują bilety. We wtorki wstęp bezpłatny.

Zapraszamy!

Muzeum Regionalne w Lubaniu

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...