22-03-2023

Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu mając na względzie potrzebę systematycznego diagnozowania aktualnych zagrożeń bezpieczeństwa zaprasza na spotkanie pt. Zapobieganie przestępstwom popełnianym na seniorach metodami oszustw „na policjanta”, „na wnuczka” itp. w dniu 24 marca 2023r. o godzinie 10.00 do Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu, ul. Kościuszki 4.

W trakcie spotkania zostaną przybliżone mechanizmy działania sprawców wyłudzających pieniądze metodą na tzw. „wnuczka” czy „policjanta”. Do udziału w spotkaniu zaproszono bryg. mgr inż. Janusza Gabryś Zastępcę Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lubaniu, który przybliży tematykę z zakresu bezpieczeństwa pożarowego w domu.