26-01-2023

Dnia 19 stycznia br. (czwartek), w sali gimnastycznej SP nr 1 w Lubaniu, zostały rozegrane powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt (kl. VII-VIII). Drużyna gospodarzy nie dała szans pozostałym szkołom, wygrywając, w każdym meczu po 2:0.

Pozwoliło to zająć I miejsce w turnieju i zagwarantowało awans naszych dziewcząt do zawodów półfinałowych strefy jeleniogórskiej. Kolejność końcowa rozgrywek: I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu. II miejsce – Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach. III miejsce – Szkoła Podstawowa w Olszynie.

Gratulujemy zdobycia tytułu mistrzyń powiatu i życzymy powodzenia podczas kolejnych zawodów!
Skład zespołu: Maja Białkowska, Hanna Członka, Victoria Grzybowska, Halina Mamos, Maja Ociesa, Emilia Okraszewska, Dorota Oleksy, Aleksandra Szełgiejko, Lena Tumiłowicz.
Opiekunem drużyny był pan Mariusz Król - nauczyciel wychowania fizycznego.
MLe