Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
14-12-2021

W dniu 09.12.2021 r. na pływalni ORBITA we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży w Indywidualnych Zawodach Pływackich.

W zawodach wystartowało 152 uczniów z 33 szkół z województwa dolnośląskiego. Naszą szkołę reprezentował Michał Dziedzic, który w finale popłynął w dwóch konkurencjach i zdobył dwa złote medale !!!

Michał zwyciężył wśród chłopców w kategorii 12 lat i młodsi na dystansie 50 m stylem dowolnym (z czasem 27,00) oraz na dystansie 25 m stylem motylkowym (z czasem 13,73).

Ponadto, dzięki wynikom uzyskanym przez Michała nasza szkoła zajęła 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej  w Finale Igrzysk Dzieci !