Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
06-12-2021

Muzeum Ceramiki w Bolesławcu wspólnie z saksońskim Krajowym Urzędem ds. Archeologii pragną zaprosić Państwa do udziału we wspólnej konferencji końcowej podsumowującej projekt „1000 lat Górnych Łużyc – ludzie, grody, miasta”, która odbędzie się w trybie online.

Tremin konferencji: czwartek, 9 grudnia 2021 r., w godzinach 9:30 - 16:00. 

Z powodu ograniczeń związanych z epidemią Covid-19, wydarzenie zostanie zrealizowane w trybie online przy użyciu aplikacji ZOOM. O ogólnych wymaganiach technicznych związanych z korzystaniem z ZOOM informuje dalszy załącznik w języku polskim i niemieckim. Całość wydarzenia będzie tłumaczona symultanicznie na język niemiecki i polski przez pana Michała Scheuera i jego kolegów.

Konieczne jest, aby osoby zainteresowane udziałem w konferencji zgłosiły chęć swojego uczestnictwa najpóźniej do dnia 7 grudnia 2021 r. na adres e-mail: poczta@muzeum.boleslawiec.net .

Osoby, które zgłoszą chęć udziału, otrzymają 8 grudnia 2021 r. link z dostępem do telekonferencji oraz dodatkowe dane identyfikacyjne (w przypadku korzystania z aplikacji mobilnej), umożliwiające bezpieczne zalogowanie. Tylko na tej podstawie będzie można zostać włączonym do grona uczestników konferencji w dn. 9 grudnia 2021 r.

1000 Jahre Oberlausitz - 1000 lat Górnych Łużyc - Strona główna | Facebook

Muzeum Ceramiki w Bolesławcu

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...