Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
03-11-2021

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Lubaniu zachęca do podzielenia się swoimi uwagami i pomysłami, które pozwolą dostosować ofertę do potrzeb czytelników.

Drodzy Mieszkańcy,
zachęcamy do wypełnienia ankiety i wyrażenia swojej opinii dotyczącej funkcjonowania Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Marii Konopnickiej w Lubaniu oraz zaproponowania zmian, które ulepszą naszą pracę, a także pozwolą wypracować ofertę adekwatną do potrzeb mieszkańców naszego miasta. Zależy nam, aby z działań, które podejmujemy, korzystało jak najwięcej osób. Chcemy przekonać niezdecydowanych i zaprosić ich w mury naszej biblioteki. Pragniemy poznać Państwa opinię, dlatego przygotowaliśmy niniejszą ankietę.
Kwestionariusz jest anonimowy, zaś udostępnione dane posłużą do celów badawczych, związanych z realizowanym przez nas działaniem w ramach projektu BLISKO. Będziemy wdzięczni za poświęcony czas.

Z poważaniem Dyrektor i Pracownicy Biblioteki.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ TUTAJ

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...