10-03-2021

Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych w Lubaniu informuje, że Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2021 r. z zakresu turystyki.

Wnioski można składać do 30.03.2021.

Dofinansowanie można otrzymać na wsparcie zadań w zakresie upowszechniania turystyki i promowania walorów turystycznych regionu takich jak:

- zadania promocyjne realizowane on-line (filmy, prezentacje, konferencje , itp. dotyczące rozwoju turystyki, promocji regionu promowania lokalnych produktów i atrakcji turystycznych),

- materiały promocyjne, wydawnictwa o charakterze turystycznym (przewodniki, foldery, katalogi, informatory itp. (drukowane, w wersji elektronicznej, on-line),

- tworzenie produktów turystycznych i wsparcie istniejących,

- zadania nastawione na turystykę przyjazdową.

Miejscem realizacji zadań jest Województwo Dolnośląskie.

Zadania muszą być skierowane do mieszkańców co najmniej dwóch powiatów.

Okres realizacji zadań: 15.05.2021 - 31.12.2021.

Więcej informacji: