Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
05-03-2021

Uczeń naszej szkoły wziął udział w konkursie pod hasłem „Beka z picia” przygotowanym przez eLuban.pl przy wsparciu Burmistrza Lubania. Odbiorcami konkursu były wszystkie osoby, które nie ukończyły jeszcze 19 roku życia i są mieszkańcami powiatu lubańskiego.

Zadanie uczestników polegało na utworzeniu mema o tematyce antyalkoholowej, czyli wyśmiewającego spożywanie alkoholu. Organizotorzy wyszli z takiego założenia, że najlepszym sposobem na napiętnowanie pewnych postaw jest ich obśmianie, dlatego  zaproponowali zabawę młodym  mieszkańcom Lubania. O tym, czy mem zakwalifikował się do ostatecznego starcia o cenne nagrody zdecydowała specjalnie powołana komisja, następnie odbyło się głosowanie na stronie, w którym każdy mógł wziąć udział. Nasz siódmoklasista, Szymon Zajączkowski, stworzył ciekawego i dość oryginalnego mema o założonej tematyce i znalazł się w gronie nagrodzonych.. Uczeń zdobył 3. miejsce i otrzymał wartościową nagrodę – czytnik do książek. Gratulujemy!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...