Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
27-06-2018

Całkiem niedawno otwarty i udostępniony dla mieszkańców przy ulicy Staszica w Lubaniu tzw. „Zakątek Miłości”, szczególnie teraz w okresie wakacji cieszy się wysokim zainteresowaniem.

Całkiem niedawno otwarty i udostępniony dla mieszkańców przy ulicy Staszica w Lubaniu tzw. „Zakątek Miłości”, szczególnie teraz w okresie wakacji cieszy się wysokim zainteresowaniem. Klimat odpoczynku i relaksu tego miejsca dał się aż za bardzo poczuć dla trzech mężczyzn, którzy w dniu 25 czerwca br. umówili się na wspólne zapalenie skręta. Mężczyźni nieświadomi bycia w centrum uwagi operatora monitoringu miejskiego w najlepsze pozowali do zdjęć przy skręcie zielonego suszu.

Niezwłocznie zadysponowany na miejsce zdarzenia patrol Straży Miejskiej w Lubaniu po przeprowadzeniu czynności ujawnił u jednego z mężczyzn skręta z suszem koloru zielonego, który jak się potem okazało - był marihuaną. W związku z ujawnionym przestępstwem na miejsce wezwano patrol policji, któremu przekazano sprawcę oraz zabezpieczoną substancję zabronioną prawem.

20 letni mieszkaniec Lubania usłyszał już zarzuty. Trwa obecnie dochodzenie pod nadzorem prokuratora. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Red.Fot. SM Lubań

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...