Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
23-04-2018

Od maja 2018 r. nastąpi zmiana godzin otwarcia Muzeum dla zwiedzających

Informujemy, że od maja 2018 r. Muzeum Regionalne w Lubaniu (Rynek-Ratusz) będzie czynne dla zwiedzających przez cały rok od wtorku do soboty od 10:00 do 16:00. Dniem wolnym od opłat za wstęp będzie wtorek.

Bilety wstępu:
Dorośli: 3,00 zł
Dzieci i młodzież: 2,00 zł
Grupowy: 1,00 zł/osoba (po  wcześniejszym ustaleniu)
Rodzinny: 8,00 zł/max. 6 osób
 
Grupy zorganizowane zwiedzają Muzeum po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i ilości osób zwiedzających (osobiście, telefonicznie lub przez internet). Maksymalna ilość osób zwiedzających w grupie to 25 osób. Zorganizowane grupy złożone z osób, które nie ukończyły 18 roku życia, powinny znajdować się pod opieką nie mniej niż 1 dorosłego opiekuna na każde 10 osób. Opiekunowie osób niepełnoletnich ponoszą odpowiedzialność za zachowanie podopiecznych oraz szkody będące wynikiem celowych uszkodzeń lub zniszczeń eksponatów, urządzeń lub innych elementów znajdujących się w obiekcie.
 
Bilety wstępu są sprzedawane do 30 minut przed zamknięciem Muzeum. Zapłata za bilety przyjmowana jest bezpośrednio w walucie polskiej.
 
Na życzenie Dyrektor może ustalić inne niż w regulaminie godziny otwarcia Muzeum dla zwiedzających.
 
Wejście do Muzeum znajduje się od strony fontanny. W celu zwiedzania prosimy dzwonić domofonem (przy wejściu z prawej strony).
 
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...