Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
24-08-2015

W niedzielę 23 sierpnia liczna grupa zawodników z Kwisy wystartowała w drugiej edycji zawodów MTB "Ceramiczny Xtra Bike Maraton" w Bolesławcu, których organizatorem było Stowarzyszenie Bolesławieckie Centrum Inicjatyw Lokalnych „Via Sudetica”.

Druga edycja zawodów przyciągnęła dużo więcej uczestników, niż w roku ubiegłym. Nie zabrakło również kolarzy z czołowych teamów MTB. Zawodnicy Kwisy zmierzyli się na trasach prowadzących przez Bory Dolnośląskie w Nadleśnictwa Bolesławiec na dwóch dystansach 19,5 km i 45,5 km. Na dystansie mini najlepiej pojechał Szymon Pietrasiewicz, który z czasem 44.45 min zajął I miejsce w swojej kategorii. Tuż za nim z czasem 47.11 min II miejsce zajął Emil Bartolewski. Dalsze miejsca w swoich kategoriach zajęli: