11-02-2015

Trzy miesiące pełne sportowych emocji już za nami. Od listopada gorączka Plebiscytu na Sportowca Miasta Lubań Roku 2014 pod patronatem Burmistrza Miasta Lubań podgrzewała miejską atmosferę. Teraz temperatura sięgnęła apogeum.
Plebiscyt zakończony i wszyscy, a zwłaszcza zawodnicy z niecierpliwością czekają na wyniki.

Głosy policzone, przeliczone, zsumowane i sprawdzone na wszystkie możliwe sposoby. Dyplomy gotowe, puchary czekają, gala zaplanowana. Wszystko dopięte na ostatni guzik, tylko wynik jest jeszcze przed nami. W plebiscycie udział wzięło przeszło 1200 osób w tym ponad 900 internautów i prawie 300 czytelników. Wybór był niezwykle trudny, toteż i zdania były podzielone. Duża aktywność facebookowiczów zadziwiała, jednak z każdym kolejnym numerem „Ziemi Lubańskiej” do redakcji napływało coraz więcej kuponów od czytelników… Wszystkim bardzo dziękujemy za zainteresowanie i zaangażowanie. Zwycięzcę poznamy już wkrótce. 20 lutego br. roku na II Lubańskiej Gali Sportu odbędzie się oficjalne rozdanie dyplomów i nagród, które zrelacjonujemy państwu na luban.pl i łamach "Ziemi Lubańskiej".