10-01-2013

W dniu 09.01.2013 roku uczniowie z Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego zajęli II miejsce w Finale Powiatowym Piłki Siatkowej. Wcześniej odbyły się rozgrywki półfinałowe, w których każdej grupy wyszły dwie drużyny i to one walczyły w finale. Zmierzyliśmy się z: Gimnazjum z Olszyny, Gimnazjum nr 2 z Lubania oraz Gimnazjum z Leśnej. Po zwycięstwie nad drużyną z Gimnazjum nr 2 w finale zmierzyliśmy się z Gimnazjum w Leśnej. W zaciętej walce uzyskaliśmy II miejsce i tytuł Wicemistrza Powiatu Lubańskiego.

Szkołę reprezentowała drużyna pod opieką p. A. Hołyś w składzie:

1.          Kwiatkowski Przemysław
2.          Sykała Łukasz
3.          Dubiel Daniel
4.            Kwiatkowski Grzegorz
5.          Pasternak Dawid
6.          Dudziński Miłosz
7.          Chudzik Kornel
8.          Serewis Wojciech
9.          Zygarowicz Kamil
  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony: http://www.g1luban.win.pl/