Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Łużyckie Centrum Rozwoju

Aktualności:

15-12-2015

Następca wierzby

Pracownicy Zakładu Gospodarki i Usług Komunalnych w Lubaniu przywieźli dziś pod Wieżę Bracką młody buczek. To godne zastępstwo starej wierzby.

27-11-2015

Nowy wideoinformator

Zapraszamy do obejrzenia wideoinformatora.

20-11-2015

Nowy wideoinformator

Zapraszamy do obejrzenia wideoinformatora. W kolejnej odsłonie kroniki lubańskich wydarzeń opowiemy o obchodach Święta Niepodległości

18-11-2015

Historia przeszczepu

3 listopada w Lubaniu gościł profesor Stanisław Sławomir Nicieja. Rektor Uniwersytetu Opolskiego, wybitny historyk, który w sposób symboliczny oddał nam naszą historię, wspomnienia i sentymenty, prezentując swój dorobek - serię wspaniałych książek "Kresowa Atlantyda".

17-11-2015

Szkolenie z reklamacji

Procedury reklamacyjne przed i po 25.12.2014 r. to zmiany, o których trzeba wiedzieć. 16 listopada br. w Lubaniu odbyło się bezpłatne szkolenie z reklamacji. To temat, który dotyczy każdego przedsiębiorcy.

05-11-2015

Nowy wideoinformator

Zapraszamy do obejrzenia wideoinformatora. W kolejnej odsłonie kroniki lubańskich wydarzeń:

  • koncert Ludzi Złotego Wieku,
  • promocja Gór Izerskich w przeszłości
  • taneczna noc w Miejskim Domu Kultury 

23-10-2015

Wyprawa do Kresowej Atlantydy

Przed nami wyprawa do „Kresowej Atlantydy”. 3 listopada br. o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Galerii Łużyckiej zapraszamy na spotkanie z prof. Stanisławem Nicieją.

23-10-2015

Nowy wideoinformator

Zapraszamy do obejrzenia wideoinformatora. W kolejnej odsłonie kroniki lubańskich wydarzeń:

  • lubański festiwal modelarstwa,
  • 50 lat spółdzielni mieszkaniowej,
  • bicie rekordu w resuscytacji krążeniowo-oddechowej,
  • spotkanie z Markiem Krajewskim.

15-10-2015

Jarmark Bożonarodzeniowy - przyjmujemy zgłoszenia!

Rozpoczęły się przygotowania do piątej edycji Jarmarku Bożonarodzeniowego organizowanego 19 grudnia 2015 r. na lubańskim rynku. Już teraz zapraszamy wystawców, którzy chcą wziąć udział w tym wydarzeniu. Jest to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania i sprzedaży jedzenia, tradycyjnych wyrobów, ciast, napojów (dużym powodzeniem cieszyłby się grzaniec), oczywiście wszelkiej maści ozdób bożonarodzeniowych i szeroko pojętych produktów i usług związanych ze świętami.

12-10-2015

Szkolenie - nowe procedury reklamacyjne 2015 r.

Końcem 2014 r. zaczęło obowiązywać nowe prawo konsumenckie,  które w poważny sposób zmieniło obowiązki przedsiębiorców względem konsumentów!  Jak rozpatrywać reklamacje zgodnie z nowymi przepisami? Zapraszamy przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie organizowane 16 listopada br. w Lubaniu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...