Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Terminy seansów: 3(pt), 4(sob.), 5(niedz.), 7(wt.), 8(śr.) i 9(czw.) lutego’2023 o godz. 19.00, 10(pt), 11(sob.), 12(niedz.), 14(wt.) WALENTYNKI, 15(śr.) i 16(czw.) II’23 godz. 18.00.

Produkcja: Polska’23 

Od 15 lat, polskie dialogi i napisy, czas:1 godzina 40 minut

P A N O R A M A (szeroki ekran)

Bilety 2D: normalne-18 zł ; ulgowe-16 zł

9 i 16 II (czwartek)-cena biletu 2D: 14 zł

 

Romans, thriller erotyczny. Bohaterką jest młoda dziennikarka, która marzy o miłości i etacie w prestiżowym wydawnictwie. Gdy trafi już do ,,wyśnionego raju”, zaczynają mnożyć się problemy. U jej boku pojawia się dwóch przystojnych mężczyzn. Obaj tajemniczy i nieobliczalni… Reż. MARIA SADOWSKA (,,Sztuka kochania…” , ,,Dziewczyny z Dubaju”).
Grają gwiazdy: HELENA ENGLERT córka popularnych aktorów oraz m.in. ANDREA PRETI, PIOTR STRAMOWSKI, JOANNA LISZOWSKA, PIOTR GŁOWACKI, MAGDA WÓJCIK, MAREK WŁODARCZYK, WERONIKA ROSATI, MIKOŁAJ ROZNERSKI, OLGA KALICKA oraz celebrytki KLAUDIA EL DURSI i EDYTA FOLWARSKA, autorka bestsellerowej książki i scenariusza filmu.

 

Kino ,,Wawel” w Lubaniu

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...