czwartek, 23 marca 2023, 17:00-19:00

Miasto Lubań oraz kancelaria prawna Heiko Kosel M.A. zapraszają przedsiębiorców z miasta i regionu do skorzystania z bezpłatnych konsultacji prawnych dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Niemiec.

Spotkanie odbędzie się 23 marca 2023 r. godz. 17.00 w sali konferencyjnej Galerii Łużyckiej w Lubaniu (pozom -1), ul. Rynek-Sukiennice 38.

Kancelaria gwarantuje zainteresowanym podmiotom kompleksową pomoc prawną w zakresie:

- otwarcia biura, sklepu lub oddziału w Niemczech,

- rejestracji spółki na prawie niemieckim,

- poszukiwania i zakupu odpowiedniej firmy niemieckiej,

- opracowania umów o pracę z niemieckimi specjalistami,

- egzekucji niezapłaconych roszczeń wobec klientów niemieckich,

- zakupu gruntów w Niemczech,

- poszukiwania wykwalifikowanych i rzetelnych niemieckich partnerów biznesowych oraz współpraca z tymi parterami,

- wsparcia prawnego przed niemiecimi władzami i sądami.

Szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące prowadzenia biznesu w Niemczech?

Napisz do nas na adres promocja@luban.pl do 15 marca. Twoje pytania prześlemy specjalistom. Odpowiedzi uzyskasz podczas stacjonarnego spotkania w dniu 23 marca br.

Kontakt tel. 75 722 25 42 lub 500 406 605.