Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Łużyckie Centrum Rozwoju

Aktualności:

12-01-2013

Zapytania ofertowe na obsługę medialną

Dyrektor Łużyckiego Centrum Rozwoju serdecznie zaprasza do składania ofert na obsługę medialną samorządu miasta Lubań oraz promocję miasta.

24-12-2012

Wesołych Świąt

24-12-2012

Na lubańskim Jarmarku Bożonarodzeniowym

Od 14 do 23 grudnia krajobraz Lubania wzbogacał przedświąteczny jarmark. W ciągu tych dziesięciu dni na ul. Brackiej, na Rynku oraz w Galerii Łużyckiej sprzedawano i kupowano świąteczne towary oraz korzystano z bogatego programu artystycznego przygotowanego z okazji nadchodzących świąt.

08-11-2012

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych na stronie Lubię Lubań (Facebook)

Lubię Lubań to oficjalna strona Urzędu Miasta Lubań na Facebooku. Prowadzi ją Łużyckie Centrum Rozwoju.

05-11-2012

Jarmark Bożonarodzeniowy w Lubaniu

Szumny miejski jarmark budzi bardzo pozytywne uczucia. Przywodzi na myśl świat, którego w zasadzie już nie ma – świat zaciętych targów, tysiąca kolorów, odgłosów, zapachów, smaków i ludzkich namiętności zamkniętych razem w ciasnej przestrzeni placu targowego.

24-10-2012

Certyfikaty odebrane

19 października br. w sali konferencyjnej Galerii Łużyckiej odbyło się oficjalne zakończenie toczących się od początku września szkoleń zawodowych dla kilkunastu przedstawicieli lubańskiej społeczności romskiej. Zostały one przeprowadzone przez Łużyckie Centrum Rozwoju w ramach projektu pt. „Nowe umiejętności – szansą dla mniejszości romskiej zamieszkałej w Lubaniu”. Projekt sfinansowało Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

16-10-2012

Lubańska Informacja Turystyczna w gronie pierwszych i najlepszych

Informacja Turystyczna w Lubaniu działająca w strukturze Łużyckiego Centrum Rozwoju otrzymała najwyższy stopień czterech gwiazdek, Certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej na podstawie kategoryzacji Punktów IT przeprowadzonej przez Regionalną i Krajową Komisję Certyfikującą.

25-09-2012

Chwila refleksji i wzruszeń ...

17 –ego września obchodzony był Światowy Dzień Sybiraka. Z tej okazji w Lubaniu zorganizowane zostały spotkania pn. „Wieczór wspomnień z Sybirakiem” poświęcone historii, życiu i nadziei. Inicjatorem i jednocześnie gościem specjalnym spotkań zorganizowanych przez Łużyckie Centrum Rozwoju był p. Zbigniew Tomaszewski - naoczny świadek okrutnych zbrodni, deportowany do Związku Radzieckiego w czasie II wojny światowej. Czytaj więcej

18-05-2012

Aktywna promocja miasta Lubań

Łużyckie Centrum Rozwoju w Lubaniu ...

17-05-2012

Lubań na Targach Turystycznych Tourtec 2012

W dniu 11 maja Łużyckie Centrum Rozwoju uczestniczyło jako reprezentant Lubania w jeleniogórskich Targach Turystycznych Tourtec. Dwudniowe targi odbyły się na Placu Ratuszowym. Zgromadziły one łącznie ok. 160 wystawców z Polski, Czech, Niemiec i Słowacji. Wydarzenie przyciągnęło tłumy zainteresowanych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...