Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

26-11-2021

Maluszki - Dzień jeża

Czy ktoś wierzy, czy nie wierzy, jestem sobie mały jeżyk. Bardzo ostre igły moje, więc nikogo się nie boję. Często w cieniu sobie siedzę, jem szkodniki, spulchniam glebę. Jeżyk...

22-11-2021

Maluszki - kareta kopciuszka

Z okazji dnia postaci z bajek nasze maluszki własnoręcznie wykonały karetę, którą pojechał kopciuszek na bal. Wróżka chrzestna nie zrobiłaby tego lepiej ;) Po zakończeniu pracy, dzieci wysłuchały bajek czytanych przez żłobkowe ciocie.

22-11-2021

Maluszki - przetwory

Nasze jesienne przetwory.   "O! Moje konfitury! O! Moje drogie dżemy! Kochamy was szalenie i jemy, jemy, jemy... Owoców mam dwa wory, więc zrobię z nich przetwory. Mam...

22-11-2021

Maluszki - jesienne drzewo

Maluszki wykonały piękną pracę plastyczną, której celem było domalowanie paluszkami kolorowych jesiennych liści, drzewom.

22-11-2021

Maluszki - zabawy małą piłeczką

Zabawa polegała na przyczepianiu piłeczek do taśmy klejącej. Maluszki ćwiczą sprawność swoich małych rączek.

20-11-2021

,,Krople deszczu’’

W piątek dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych. Na białej kartce papieru z zarysem postaci trzymającej parasolkę, malowały palcem i niebieską farbą krople deszczu. Taka twórczość rozwija motorykę małą i zmysł dotyku.

20-11-2021

Rysowanie w kaszy

Zabawy mają na celu pobudzać zmysły dziecka, stymulować prawidłowy rozwój układu nerwowego i mózgu. Kreślenie paluszkami dowolnych rysunków np. w kaszy usprawnia motorykę małą czyli ruchy palców i dłoni.

20-11-2021

Mięciutki, cieplutki kocyk

Zabawy z kocem to ćwiczenia w oparciu o Metodę Ruchu Rozwijającego. Kocem można się bawić na wiele sposobów np. huśtawka, tunel, naleśnik. Zabawy bardzo podobały się maluchom i mogłyby trwać bez końca.

13-11-2021

Dzień Niepodległości

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości dzieci wykonały pracę plastyczną o tematyce patriotycznej. W rytm muzyki i w galowych strojach maszerowały machając wesoło chorągiewkami. W środę w naszym Żłobku panował patriotyczny klimat.

13-11-2021

Dzień jeża

Dzieci wykonały jeżyka z gruszki. Jeżyk miał buzię i oczka z pieprzu, a kolce z patyczków kosmetycznych. Ciekawa zabawa i doskonalenie sprawności rączek.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...