Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

16-01-2022

Kulki dla ptaków

Na zajęciach dzieci wykonały kulki dla ptaszków ze smalcu i różnorodnych ziaren. Kulki umieściły w siateczkach a następnie rozwiesiły na drzewach w przedszkolnym ogródku.

16-01-2022

Ptaszki zimą

Rozmowa z dziećmi o zimujących ptaszkach oraz prezentacji wyglądu i nazw ptaków takich jak; wróbel, sikorka, i wrona. Dzieci poznały jakie są przysmaki i głosy poszczególnych ptaków.

16-01-2022

Stopniowanie

Nauka przez zabawę to bardzo dobry sposób na zajęcia z dziećmi. Podczas zabawy dzieci ćwiczą umiejętności samodzielnego tworzenia elementów dopasowując ich wielkości i określenia; mały, średni, wielki, największy i najmniejszy.

25-12-2021

Wigilia

22 grudnia w naszym żłobku odbyła się Wigilia. Dzieci ubrane w odświętne stroje w tym wyjątkowym dniu wspólnie kolędowały, dzieliły się opłatkiem, oraz zjadły wspólny wigilijny obiad przy pięknie nakrytym stole

25-12-2021

Świąteczna rytmika

Historia o choince Na rytmice w naszej grupie odbył się nietypowy koncert świąteczny w wykonaniu całej grupy żłobkowej. Przy pięknym akompaniamencie wszyscy poczuli zbliżającą się magię świąt.

25-12-2021

,,Gdy Pan Jezus był malutki’’

Inscenizacja piosenki z pokazywaniem w wykonaniu naszych dzieci.

25-12-2021

Sorter kolorów

Zabawa z patyczkami , która ma na celu utrwalenie kolorów, kształtowanie koordynacji wzrokowo ruchowej i przede wszystkim ciekawej zabawy z bałwankiem.

19-12-2021

Ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej

Koordynacja wzrokowo-ruchowa jest to umiejętność łączenia tego, co oczy widzą z tym co dłonie wykonują. Taka koordynacja jest niezbędna do wykonywania wielu czynności takich jak: pisanie, rysowanie, manipulowanie. Nasza zabawa to manipulowanie pudełkiem tak, by piłeczka wpadła do otworu.

19-12-2021

Pieczemy pierniczki

Dzisiaj w naszym żłobku unosił się zapach korzennych przypraw. Był to pracowity dzień, albowiem dzieci piekły pierniczki. Poznały składniki i sposób wykonania ciasta.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...