Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

06-05-2015

"Sesja Młodych Ekologów" uczniów SP4 w RCEE

Dnia 17 kwietnia 2015 roku została zwołana Miejska i Powiatowa Sesja Młodych Ekologów z udziałem Rady Miejskiej Lubania i Rady Powiatu Lubańskiego w sali Rajców Ratusza Miejskiego. Tegoroczna Sesja Młodych ekologów poświęcona była tematowi:
„Łuny nad dachami, czyli o tym, w jaki sposób zapobiegać skażeniu światłem?”

06-05-2015

Uczniowie z SP4 zwiedzali AUTOBUS ENERGETYCZNY

Dnia 29 kwietnia 2015 roku uczniowie klasy IV b i IV c uczestniczyli w zwiedzaniu ENERGETYCZNEGO AUTOBUSU. Uczniowie podczas wycieczki mogli dowiedzieć się w jaki sposób można przeciwdziałać zmianom klimatu.

06-05-2015

Bajkowy korowód z SP 4

W czwartek 23 kwietnia 2015 r. klasy I d, I e i III a pod opieka pań: Wioletty Bućko, Beaty Hanki i Katarzyny Wergieluk wzięły udział w imprezie zorganizowanej przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lubaniu. Przed Ratuszem powitały nas postacie z bajek: Pippi, Piraci, Murzynek Bambo, Flinston, Kopciuszek, Pani Wiosna, Myszka Minnie. Otrzymaliśmy kolorowe balony napełnione helem.

03-05-2015

MAM TALENT W SP 3 !!!

W czwartek, tj. 30 kwietnia odbył się w naszej szkole konkurs - MAM TALENT. 

30-04-2015

Kino – magiczne miejsce

Już po raz drugi nasza szkoła uczestniczyła w projekcie edukacyjnym KinoSzkoła.

30-04-2015

Jeśli nie książka to co? Czyli jak zachwycić czytelnika!

Od 2 kwietnia aż po 23 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci oraz Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.

29-04-2015

W naszej szkole odbyło się pierwsze spotkanie DKE!!!!!!!!

W środę 22 kwietnia w gabinecie nr 14 odbyło się pierwsze spotkanie DKE, czyli Dyskusyjnego Klubu Edukacyjnego zorganizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Ja Czytam”, pod czujnym okiem naszej szkolnej pani koordynator Beaty Baczyńskiej - Smyczek. Akcja ta ma na celu zachęcić dzieci nie tylko do czytania książek, ale także do wyciągania z nich wniosków, do łamania barier w kontaktach uczeń- nauczyciel. Wspólna dyskusja w warunkach innych niż lekcja „smakuje” jak się okazało wybornie!

28-04-2015

Liga Międzyklasowa w SP 3

    Zakończyła się pierwsza runda Ligii Międzyklasowej w piłkę halową w naszej szkole. Dzięki dużej frekwencji i wielkiemu zaangażowaniu uczniów z klas IV - VI, zawody okazały się niezwykle emocjonujące. Rozgrywki trwały ponad miesiąc, a rywalizowało ze sobą osiem drużyn. Przechodni puchar Ligii Międzyklasowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II powędrował do klasy VI.

28-04-2015

Światowy Dzień Ksiązki w SP 4

Dnia 22.04.2015 r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Książki. Na długiej przerwie najwięksi czytelnicy z klasy 6c i 4 b prezentowali swoje ulubione lektury. Znalazły się tam opowieści fantastyczne, kryminalne, obyczajowe i wiele, wiele innych...

28-04-2015

Radosna Wiosna

Jak wszyscy wiemy,21 marca zawitała do nas wiosna. Żeby uczcić ten fakt, uczniowie z klasy I a Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu wraz z wychowawczynią p. Anną Szparak zaprosili na przedstawienie swoich starszych kolegów i koleżanki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...