Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

04-04-2013

Osiągnięcia sportowe Szkoły Podstawowej nr 3

  1. I miejsce w mieście, II miejsce w powiecie, V miejsce w finale regionu jeleniogórskiego w tenisie stołowym kategorii chłopców;
  2. I miejsce w finale miejskim w piłce halowej w kategorii dziewcząt;
  3. II miejsce w finale miejskim w piłce halowej w kategorii chłopców;
  4. II miejsce w mieście w piłce siatkowej kategorii czwórek chłopców.

03-04-2013

Kiermasz Świąteczny

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Lubaniu odbyło się w podsumowanie projektu wielkanocnego. W godzinach popołudniowych klasy starsze przedstawiły program dla rodziców. Przedstawienie miało zbliżyć wszystkich do tradycji związanych z tymi świętami.

27-03-2013

Warsztaty w SP4

Zapachy, kolory, smaki królowały 25 marca w naszej szkole podczas Warsztatów Wielkanocnych zorganizowanych przez panie: Beatę Baczyńską – Smyczek, Elwirę Wojtusik i Justynę Wickiel. Trudno opisać wszystko, co działo się tego popołudnia, ale jedno jest pewne – wszystkie zmysły pracowały na pełnych obrotach.

27-03-2013

Wystawa w SP4

Czy jesteśmy gotowi do świętowania Wielkanocy? W Szkole Podstawowej nr 4 im.Kawalerów Orderu Uśmiechu śmiało możemy odpowiedzieć na to pytanie głośnym "TAK!".

26-03-2013

„Dzień zaprosin Wiosny”

Aby definitywnie rozstać się z uprzykrzoną zimą uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II zorganizowali 21 marca ,,Dzień zaprosin Wiosny”.

18-03-2013

„Wielkanocne Jajo” w SP4

                W naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejsze „Wielkanocne jajo”. Uczniowie mogli tworzyć swoje prace przez dwa tygodnie stosując dowolną technikę wykonania.

13-03-2013

Dni Otwarte w SP4

Serdecznie zapraszamy na Dni  Otwarte w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu.

07-03-2013

Odkrywamy tajemnice Kamiennej Góry…

            Dnia 4 marca gościliśmy w naszej szkole pana Janusza Kulczyckiego – pasjonata historii regionu, prezesa Towarzystwa Miłośników Łużyc Górnych. Nasz gość opowiedział nam o pracach badawczych prowadzonych na Kamiennej Górze, podczas których udało się dotrzeć do jednego z tuneli wydrążonych w pierwszej połowie XX wieku.

05-03-2013

Zagraliśmy „Balladynę”- było wesoło…

        25 lutego 2013 roku w naszej klasie na lekcji języka polskiego obejrzałam przedstawioną na wiele sposobów inscenizację fragmentu dramatu Juliusza Słowackiego pt. „Balladyna”.

01-03-2013

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku - eliminacje

Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku zostały zorganizowane w 2012 roku po raz pierwszy w trybie pilotażowym. Do eliminacji zgłosiło się ponad 100 szkół i wystartowało w nich ponad 4000 uczniów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...